Bosch Akumulátorová horní frézka na sádrokarton GCU 18V-30, solo
Kód: 06019K8000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 3x upínací kleština 3,17 mm (1/8") / 3,96 mm (5/32") / 6,35 mm (1/4") 2608000826, Klíč na kleštinovou sklíčidlo, Vrták do sádrokartonu s naváděcí špičkou 3,17 mm (1/8"), Univerzální vrták 3,17 mm (1/8"), Háček na opasek 2609111584, Adaptér na vysavač 2608000825, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Celodenní výkon: prořízne více než 100 metrů sádrokartonu tloušťky 12 mm s frézou 1/8" (3,17 mm) na jeden akumulátor ProCORE18V 4.0Ah
- Ergonomická konstrukce: nízká hmotnost, kompaktní rozměry, válcovitá konstrukce pro komfortní držení
- Nářadí profesionální třídy: bezuhlíkový motor, spínač utěsněný proti prachu a efektivní odsávání prachu zaručují maximální životnost na prašných pracovištích
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Spínač utěsněný proti prachu
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Přípojka na odsávání prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCU 18V-30 Professional: Podrobnější informace
Bosch GCU 18V-30 Professional dosahuje výkonu na proříznutí více než 100 metrů sádrokartonu tloušťky 12 mm frézou 1/8" (3,17 mm) na jeden akumulátor ProCORE18V 4.0 Ah díky výkonnému bezuhlíkovému motoru otáčejícímu se rychlostí 30 000 ot/min. Kompaktní rozměry, lehká konstrukce a spínač utěsněný proti prachu zaručují komfortní držení ve všech polohách a umožňují práci bez únavy a delší životnost nářadí. Toto nářadí Bosch je navrženo pro zařezávání sádrokartonu kolem oken, dveří, přístupových panelů a elektrických zásuvek. Umožňuje také řezání překližky, desek OSB a stropních panelů a toto nářadí je kompatibilní s kleštinami 1/8'', 5/32'' a 1/4'' (3,17 mm, 3,96 mm a 6,35 mm).
Objednávací číslo Bosch
06019K8000
0 601 9K8 000
0.601.9K8.000
EAN
4059952596853
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952596853 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Kompatibilní upínací kleštiny: | 3,17 mm (1/8"), 3,96 mm (5/32"), 6,35 mm (1/4") |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 30.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,3 kg |
| Dĺžka: | 252 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
