Bosch Akumulátorová drážkovací frézka do zdiva GNF 18V-40 Professional, solo
Kód: 06016C5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, 2× diamantové rezací kotúče 150 mm 2608615061, Rychloupínací matice 2608000684, Dělící prvek 3607959005, Sada dílů napínače (1× montážní příruba + 4× distanční kroužky 6 mm + 3× distanční kroužky 4 mm) 1600A03NK2, Balení L-BOXX 238 1600A012G2
Uživatelské výhody nářadí
- Akumulátorová efektivita díky vysoce výkonnému bezkartáčovému motoru
- Vylepšené ovládání s ergonomicky uspořádanými rukojeťmi pro snadnou práci ve všech polohách a směrech
- Pohodlné vedení řezu na obrobku díky válečkům na základové desce a značkám indikujícím polohu řezů
- Kompaktní konstrukce nářadí je ideální pro práci co nejblíže k okraji
- Vyšší míra ochrany uživatele díky účinnému odsávání prachu, funkci brzdy a ochraně proti opětovnému spuštění
Bosch PRO GNF 18V-40 Professional: Podrobnější informace
Bosch PRO GNF 18V-40 Professional poskytne akumulátorovou efektivitu díky vysoce výkonnému bezkartáčovému motoru, který zajistí plynulý posuv a velkou hloubku řezu. Toto nářadí nabízí vylepšené ovládání s ergonomicky uspořádanými rukojeťmi pro práci ve všech polohách a směrech. Bosch PRO GNF 18V-40 Professional se používá prakticky a poskytne snadné navádění na obrobku a beznástrojové nastavení všech funkcí nářadí. Kompaktní design nářadí je ideální pro práci blízko okraje. Je charakteristické vyšší mírou ochrany uživatele díky účinnému odsávání prachu, funkci brzdy a ochraně proti opětovnému spuštění.
Toto nářadí se obvykle používá se dvěma diamantovými řeznými kotouči pro frézování drážky do zdiva nebo stropů pro zapuštění kabelů, kabelových vedení nebo vodovodních a topných potrubí. Je určeno pro práci ve zdivu, pískovci, vápenci a betonu. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Bezproblémové odsávání prachu s rozhraním Bosch Professional Click & Clean.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
06016C5000
0 601 6C5 000
0.601.6C5.000
EAN
4053423249538
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423249538 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4.700 ot/min |
| Max. hĺbka rezu: | 40 mm |
| Nastaviteľná hĺbka štrbiny: | 10 – 40 mm |
| Nastaviteľná hĺbka drážky: | 10 – 40 mm |
| Šírka rezu: | 2 mm – 3,9 cm |
| Ø kotúča: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Bosch GNF 18V-40 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
