Bosch Excentrická bruska GEX 34-150
Kód: 0601372800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Brusný talíř 150 mm 2608601335, 1x brusný list, 1x papírový sáček na prach - dostupné samostatně jako sada 3 ks 2605411067, Protiprachový adaptér 2600306007, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Robustní stroj s dlouhou životností a spolehlivostí
- 4500 - 12000 otáček za minutu pro precizní výsledek
- Měkký úchop: Pro pohodlnou práci a dobrou přilnavost k ruce
- 4m napájecí kabel: Eliminuje potřebu použít prodlužovačku
- Optimalizovaný sběr prachu: Efektivní box na prach pro snížení znečištění okolního pracovního prostředí
- Systém Click & Clean pro bezproblémové připojení hadice vysavače
- Dvojitá konstrukce krytu: Patentovaný dvojitý kryt umožňuje nejnižší vibrace ve své třídě
- Výsledkem je snížená únava uživatele a menší pravděpodobnost trvalého zranění
- Brusná deska s více otvory: Flexibilita při použití jakékoli značky brusného papíru při zachování optimálního odsávání prachu
- Vynikající účinnost odsávání prachu snižuje pravděpodobnost povrchových nedokonalostí způsobených přebytečnými nečistotami
- Více než 2násobná životnost brusného papíru díky zvýšené účinnosti odsávání brusné desky s brusným papírem s více otvory
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Podložné desky s více dírami
- Předvolba frekvence kmitů
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 34-150 Professional: Podrobnější informace
GEX 34-150 Professional je robustní excentrická brúska Bosch s vysokou rychlostí broušení v kategorii 150 mm. Konstantní rychlost a vysoká rychlost broušení poskytují efektivní výsledky i při náročných aplikacích. Hliníková příruba zajišťuje dlouhou životnost nářadí a je ideální pro náročnou práci. Možnost předvolby rychlosti umožňuje použití při aplikacích s různými druhy materiálů. Tato excentrická brúska je určena k broušení, mezibroušení, odstraňování laků a povrchových úprav na dřevo, dýhu, lak a výplň, jakož i minerální a akrylové povrchy. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. GEX 34-150 Professional je také vybavena boxem na prach s vestavěným systémem Bosch Micro Filter a brusnou podložkou vybavenou suchým zipem pro upevnění brusných papírů. Dodává se s multidírovou podložkou pro nejlepší odsávání prachu.
Objednávací číslo Bosch
0601372800
0 601 372 800
0.601.372.800
EAN
4059952528922
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952528922 |
| Balení: | karton |
| Průměr brusného listu: | 150 mm |
| Menovitý príkon: | 340 W |
| Voľnobežné otáčky: | 4.500 - 12.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 9.000 - 24.000 min-1 |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 4,0 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 2,1 kg |
| Dĺžka: | 315 mm |
| Šírka: | 150 mm |
| Výška: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
