Bosch Excentrická bruska GEX 125
Kód: 06013A8020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Sáček na sběr prachu, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Špičková excentrická bruska pro komfortní, mimořádně efektivní broušení
- Menší únava a menší znecitlivění ruky díky nízkým vibracím nářadí 3,8 m/s2
- Ovládání a vedení brusky bez námahy díky dobře vyvážené konstrukci
- Vysoký úběr materiálu díky motoru třídy 290 W
- Optimální pro broušení dřeva, nátěrů, omítky a kovových povrchů
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Snadné upevnění a odebrání brusného papíru díky suchému zipu
- Předvolba frekvence kmitů
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 125 Professional: Podrobnější informace
Bosch Professional GEX 125 je ideální excentrická bruska pro mimořádně efektivní a komfortnější broušení. Tato kompaktní elektrická bruska má vynikající vyváženou konstrukci, která umožňuje její snadné ovládání a vedení po površích dřevěných a jiných materiálů. Nízké vibrace nářadí 3,8 m/s2 umožňují obrousit více materiálu, jelikož minimalizují únavu a znecitlivění ruky. Rychlý a výkonný motor třídy 290 W umožňuje vysoký úběr materiálu a zaručuje vyšší efektivitu broušení, rychlost a sílu. Tesaři, montéři nábytku a truhláři si zvolí výkon a komfort excentrické brusky GEX 125. Toto nářadí je ideální pro obrušování dřeva a omítky, jakož i broušení kovových a plastových povrchů. Zanechává za sebou hladký povrch bez šmouh nebo škrábanců.
Objednací číslo Bosch
06013A8020
0 601 3A8 020
0.601.3A8.020
EAN
4053423242270
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423242270 |
| Balení: | karton |
| Průměr brusného listu: | 125 mm |
| Menovitý príkon: | 290 W |
| Voľnobežné otáčky: | 7.500 - 12.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 15.000 - 24.000 min-1 |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 2,6 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Dĺžka: | 213 mm |
| Šírka: | 122 mm |
| Výška: | 149 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
