Bosch Dvoukotoučová bruska GBG 35-15
Kód: 060127A300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Brusný kotouč - zrnitost 24, Brusný kotouč - zrnitost 60, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný bezúdržbový indukční motor třídy 350 W zaručuje špičkové broušení, odstraňování otřepů a ostření
- Odolný odlévaný hliníkový kryt se zapouzdřenými kuličkovými ložisky chrání motor před prachem a zaručuje dlouhodobý výkon
- Pevný základ zajišťuje bezpečnou a stabilní práci
- Bruska je vybavena beznástrojově nastavitelným opěrným stolem, ocelovými ochrannými kryty a ochranami proti jiskrám
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výkonný indukční motor pro různé pracovní podmínky a použití
- Kompaktní tlakově litý kryt se zapouzdřenými kuličkovými ložisky chrání motor před prachem
- Odolný a pevný základ pro dlouhou životnost a stabilní pracovní podmínky
- Velké a snadno nastavitelné ochrany očí proti jiskrám pro bezpečnou a přesnou práci
- Robustní nastavitelná podpora obrobku pro přesnou práci
- Gumové nožičky zajišťující stoj s nízkými vibracemi
- Vypínač chráněný proti vniknutí prachu pro zajištění dlouhé životnosti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBG 35-15 Professional: Podrobnější informace
Díky výkonnému bezúdržbovému indukčnímu motoru třídy 350 W zvládne dvoukotoučová stolní bruska Bosch GBG 35-15 Professional nejnáročnější broušení, odstraňování otřepů a ostření při různých průmyslových pracích. Odolný odlévaný hliníkový kryt se zapouzdřenými kuličkovými ložisky chrání motor před prachem a zaručuje dlouhodobý výkon. Pevný základ zajišťuje stabilitu této kompaktní brusky a díky tomu i komfortní používání. Bosch GBG 35-15 je vybavena beznástrojově nastavitelným opěrným stolem, ocelovým ochranným krytem a ochranami proti jiskrám.
Objednací číslo Bosch
060127A300
0 601 27A 300
0.601.27A.300
EAN
3165140893350
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvojkotúčové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140893350 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Menovitý príkon: | 350 W |
| Výkon - 50 Hz: | 240 W |
| Výkon - 60 Hz: | 250 W |
| Voľnobežné otáčky - 50 Hz: | 3.000 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 60 Hz: | 3.600 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 12 |
| Šírka kotúča: | 20 mm |
| Zrnitosť: | 24 + 60 |
| Hmotnosť: | 10,0 kg |
| Dĺžka: | 325 mm |
| Šírka: | 175 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
