Bosch Brusný váleček Texoro
Kód: 06033B5101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Lamelový váleček 10 mm, zrnitost 80 1600A0014Y, Lamelový váleček 60 mm, zrnitost 80 1600A0014V, Flexibilní brusný váleček 60 mm, zrnitost 80 1600A00152, Střední kufr na příslušenství 1600A016CV, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Ideální pro broušení těžko dostupných ploch bez námahy
- Elektronická předvolba otáček a rozsah příslušenství pro práci podle materiálu
- Systémy Bosch SDS a Autolock pro snadnou výměnu příslušenství a komfortní ovládání
- Optimální manipulace a kontrola díky dobrému tvaru rukojeti – podobně jako malířský váleček – a tlumicí vložce Softgrip
- Odsávání prachu pro čisté pracoviště
- Místo množství nářadí a namáhavé ruční práce: Speciálně vyvinuté brusné válečky pro různé materiály se přizpůsobí i nerovným povrchům
- Ideální pro broušení konturovaných, profilovaných nebo strukturovaných dřevěných a kovových povrchů
- Systém Bosch SDS
- Autolock
- Plynule nastavitelná předvolba otáček
- Hliníkový držák krytu
- Bosch Low Vibration - nízké vibrace
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Specialista Bosch Texoro pro broušení zakřivených, profilovaných a strukturovaných povrchů.
Brusný váleček Bosch Texoro je vynikající pro broušení zakřivených, profilovaných nebo strukturovaných dřevěných nebo kovových povrchů. Dostane se do těžko přístupných oblastí, brousí bez námahy zábradlí, profilované okrajové desky, garážová vrata a konturovaný nábytek. Elektronická předvolba otáček a bohaté příslušenství umožňují různé aplikace na různých materiálech. Je vybaven systémy Bosch SDS a Autolock pro rychlou a snadnou výměnu příslušenství, válcovou měkkou rukojetí pro komfortní ovládání, jakož i krytem pro odsávání prachu, který umožňuje práci při nízké prašnosti.
Objednací číslo Bosch
06033B5101
0 603 3B5 101
0.603.3B5.101
EAN
4053423225051
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brúsne valčeky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423225051 |
| Balení: | karton |
| Príkon: | 250 W |
| Voľnobežné otáčky: | 1.600 – 3.000 min-1 |
| Šírka brúsneho valčeka: | 5 – 60 mm |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
Texoro
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
