Bosch Vrtací kladivo s SDS-plus GBH 240 + 5dílná sada vrtáků
Kód: 0615990M99
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť, Hloubkový doraz, 5dílná sada vrtáků SDS-plus (6/6/8/8/10 mm), Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Nejlepší otáčky vrtání ve své třídě díky optimalizaci převodovky
- Zvýšená odolnost a náročná práce díky výkonnému 790 W motoru
- Vyměnitelné náhradní díly a snadná údržba díky inteligentnímu designu
- Kulový čep pro ochranu síťové šňůry před zlomením
- Pravoběžný/levoběžný chod pro uvolňování zaseknutých vrtáků
- Plynulá regulace otáček pro čisté navrtávání
- Aretační tlačítko pro nepřerušovanou práci bez únavy
- Plynulá regulace otáček
- Elektronika
- Systém Bosch SDS
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 240 Professional: Podrobnější informace
Vrtací kladivo Bosch GBH 240 Professional s rychloupínacím sklíčidlem je všestranné v segmentu elektrických vrtacích kladiv Bosch SDS plus, a proto je ideální pro každodenní použití. Jeho výkonný motor dodává energii příklepu 2,7 joulů a zajišťuje rychlé vrtání a vysoký výkon odsekávání. Díky svým kvalitním komponentům je spolehlivé a robustní s dlouhou životností. Volitelný režim sekání a rychloupínací sklíčidlo umožňují použití v různých aplikacích. Toto elektrické nářadí je vhodné pro vrtání a sekání do betonu, zdiva, dřeva a kovu. Je kompatibilní s různým příslušenstvím systému odsávání prachu. GBH 240 Professional má také funkce jako pravý/levý chod, variabilní rychlost a Vario-Lock.
Objednací číslo Bosch
0615990M99
0 615 990 M99
0.615.990.M99
EAN
4059952638829
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952638829 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 790 W |
| Energia príklepu, max.: | 2,7 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.200 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 930 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,9 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Dĺžka: | 397 mm |
| Výška: | 210 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 24 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 8 – 16 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva s vŕtacími korunkami: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
