Bosch Vrtací kladivo s SDS-max GBH 6-42 C Professional
Kód: 0611278020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Poskytuje ochranu díky bezpečnostní spojce a funkcím KickBack Control a Vibration Control
- Rukojeť tlumící vibrace minimalizuje únavu
- Snadný výběr pracovního režimu díky novému, špičkovému uživatelskému rozhraní a aplikaci
- Vynikající spolehlivost nářadí s technologií bezuhlíkového motoru a automatickým převodovým rotačním systémem
- Auto Gear Rotation
- Ochrana uživatelů a nářadí v případě přetížení nebo zaseknutí, žádné náhlé zablokování nářadí odjištěním spojovacích pojistek a minimalizací momentu
- Vyšší produktivita práce díky nastavitelným režimům
- Pohodlná práce Funkce Vibration Control snižuje vibrace a usnadňuje práci
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 6-42 C Professional: Podrobnější informace
Nejnáročnější vrtání a sekání do betonu bývá vyčerpávající a přináší rizika způsobená zaseknutím nářadí, ztrátou kontroly nad nářadím nebo vystavením nadměrným vibracím. S naším vrtacím kladivem typu 2 v 1 GBH 6-42C Professional kategorie Heavy-Duty získáte výdrž, produktivitu a špičkovou úroveň ochrany před úrazy ramene a námahou při práci, protože je vybaveno pokročilými řešeními jako bezpečnostní spojka, funkce KickBack Control a Vibration Control. Aplikace pro inteligentní nářadí BeConnected nabízí špičkové uživatelské rozhraní s informacemi o stavu nářadí v reálném čase pro preventivní údržbu a snadnou volbu ideálního pracovního režimu. Bezuhlíkový motor a automatický převodový rotační systém pomáhají udržovat vysokou produktivitu díky redukci nutnosti údržby a výpadků nářadí.
Bosch GBH 6-42 C Professional je univerzální vrtací kladivo kategorie SDS max ideální pro vrtání a sekání do tvrdých materiálů, např. betonu, kamene a zdiva. Funguje ve všech směrech s max. průměrem vrtání až 42 mm.
Objednací číslo Bosch
0611278020
0 611 278 020
0.611.278.020
EAN
4053423242546
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423242546 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.300 W |
| Energia príklepu, max.: | 9 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 3.100 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 360 min-1 |
| Hmotnosť: | 7,7 kg |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Výška: | 278 mm |
| Šírka: | 122 mm |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
| Max. Ø vrtáka do betónu s príklepovým vrtákom: | 42 mm |
| Opt. rozsah aplikácie do betónu, príklepové vrtáky: | 18 – 40 mm |
| Max. Ø vrtáka do betónu s prierazovým vrtákom: | 55 mm |
| Max. Ø vrtáka do betónu s dutou vŕtacou korunkou: | 100 mm |
| Priemer vrtu do betónu s vŕtacími korunkami: | 40 – 90 mm |
| Napätie, elektrické: | 230 V |
| Bluetooth: | Bluetooth® 4.2 Low Energy |
| Interval signálu: | 1 s |
| Maximálny dosah signálu: | 30 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
