Bosch Vibrační bruska PSS 200 AC
Kód: 0603340100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Mikrofiltr Bosch, Brusný list, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Příkon 200 W výkonného motoru a brusná plocha o rozměrech 93 x 182 mm pro rychlé a velmi jemné broušení
- Mikrofiltrační systém Bosch pro čistou práci: prach se dostává zabudovaným odsávacím prvkem ke schránce s mikrofiltrem (v dodávce)
- Brusné listy se upínají jednoduše a pohodlně pomocí upínací páčky
- Odsávání přes nátrubek
- Měkká tlumicí vložka rukojeti zpříjemňuje použití
- Stejně dobře s ní manipulují praváci i leváci
- Mikrofiltrační systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Bosch PSS 200 AC: Bez námahy vytváří hladké výsledky na středně velkých rovných plochách.
S vibrační bruskou Bosch PSS 200 A snadno dosáhnete hladkých, prvotřídních povrchů. Spolehlivý 200 W motor je ideální pro řešení široké škály brusných úloh. Nízké vibrace a možnost jednoručního nebo obouručního vedení nářadí poskytují pohodlnou práci. Nádoba na prach s mikrofiltrem snižuje prašnost a zajišťuje větší čistotu v pracovní oblasti. Je vhodná pro brusné práce na malých nebo středně velkých lakovaných nebo glazovaných rovných plochách, stejně jako na dřevě, tmeličích, kovech, kamenech a omítkách.
Objednací číslo Bosch
0603340100
0 603 340 100
0.603.340.100
EAN
3165140337489
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140337489 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 200 W |
| Výkon: | 125 W |
| Počet kmitov: | 24.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 2 mm |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Brúsna doska plocha: | 167 cm2 |
| Brúsny list na strmeňové upínanie - pravouhlá doska: | 93 x 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
