Bosch Úhlová bruska GWS 14-125
Kód: 06017D0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Ochranný kryt 1605510365, Nasadzovací ochranný kryt pro řezání kovů 2608000756, Kolíkový klíč 1607950043, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální produktivita díky robustnímu motoru třídy 1 400 W
- Nový koncept chlazení motoru s vylepšeným přímým chlazením
- Vynikající ergonomie a nejmenší rukojeť ve třídě elektrického nářadí 1 400 W – 1 700 W zaručují mnohem vyšší komfort při práci a menší únavu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Konstantní elektronika
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Omezení rozběhového proudu
- Vypnutí při zpětném rázu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 14-125 Professional: Podrobnější informace
Maximální produktivita díky vyššímu výkonu a vyšší robustnosti, lepší ochrana proti prachu – proto je úhlová bruska od Bosch GWS 14-125 Professional takovým extrémně efektivním nářadím. Výrazně menší rukojeť poskytuje mnohem vyšší komfort při práci. Funkce KickBack Control, Restart Protection a boční rukojeť Vibration Control zaručují vyšší ochranu uživatele. Také nabízí funkce konstantních otáček, plynulého spouštění a ochrany proti přetížení.
Objednávací číslo Bosch
06017D0000
0 601 7D0 000
0.601.7D0.000
EAN
4059952576466
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576466 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.500 min-1 |
| Výkon: | 830 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dĺžka: | 327 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
