Bosch Strunová sekačka ART 35
Kód: 0600878M00
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
cívka s lankem, ramenní popruh
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon motoru – podobná účinnost ve srovnání s výkonnějšími sekačkami
- Snadné vedení nářadí – rozložení hmotnosti, ramenní popruh a rukojeti
- Lehká a robustní – silná, ale stále snadno ovladatelná a přepravitelná
- Seká tuhou, dlouhou trávu, louky a divoká zákoutí zahrady
- Stabilní tyč chrání nářadí a odolá pádu na tvrdé povrchy
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Krocení divočiny – ideální pro náročné práce, dlouhou trávu a vzdálené kouty
Odolnost pro výkonné sekání v nejdivočejších zákoutích zahrady – s vyžínačem strun Bosch ART 35 s výkonným motorem si vychutnejte podobnou účinnost jako mají výkonnější sekačky. Snadno se ovládá a je lehký, tento přenosný vyžínač strun s dobrým rozložením hmotnosti, ramenním popruhem a ergonomickými rukojeťmi, umožňuje snadné vedení nářadí. Při sekání a vyžínání tuhé nebo dlouhé trávy, luk a hrubého plevele se tato pozoruhodná sekačka proseká přes všechny obtíže. Její stabilní tyč je dostatečně pevná, aby odolala nárazu na tvrdý povrch, když spadne nebo při neopatrné manipulaci.
Robustní a výkonné nářadí si poradí s divočinou
Objednací číslo Bosch
0600878M00
0 600 878 M00
0.600.878.M00
EAN
3165140649582
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140649582 |
| Balení: | karton |
| Průměr záběru (lanko): | 35 cm |
| Príkon motora: | 600 W |
| Hmotnosť: | 4,6 kg |
| Otáčky: | 8.000 min-1 |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 8 m |
| Systém kosenia: | Cievka s lankom |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
