Bosch Akumulátorová strunová sekačka GRT 18V-33 Professional, solo
Kód: 06008D0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Cívka s lankem, Ramenní popruh, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný bezkartáčový motor podporuje vysoký výkon, delší dobu provozu a delší životnost
- Nejlepší výsledky práce díky elektronické regulaci zaručující konstantní rychlost řezání i při zatížení
- Rychlé a hladké stříhání bez zasekávání díky funkci Bosch Anti-Tangle
- Dobře vyvážená a lehká konstrukce podporuje stříhání křovin bez námahy
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Snadné a přesné ovládání otáček díky nastavitelným otáčkám
- Pro-Tap: Snadné vysouvání lanka zaručuje dlouhodobou bezproblémovou práci
- EasyWind: Rychlé a snadné navíjení lanka bez nástrojů
- Odolný hliníkový kryt
- Ochranný třmen
Bosch GRT 18V-33 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Bosch GRT 18V-33 Professional je akumulátorový vyžínač se silným bezkartáčovým motorem pro vysoký výkon, delší dobu provozu a delší životnost. Umožňuje manuální nastavení rychlosti motoru podle aktuálních podmínek práce a optimalizaci doby provozu. Elektronické ovládání rychlosti udržuje konstantní otáčky a stabilní výkon sečení. Funkce Bosch Anti-Tangle zaručuje hladší postup vyžínání, zabraňuje zablokování dlouhou trávou nebo plevelem při obtočení kolem hřídele. Dobře vyvážená lehká konstrukce a nízká hladina hluku podporují práci bez námahy. Odolný systém Pro-Tap s cívkou EasyWind umožňuje rychlé navíjení lanka a poskytuje průměr vyžínání 33 cm. Distanční oblouk zaručuje čisté sečení podél okrajů a chrání cenné stromy a rostliny.
Vybavení a používání
Bosch GRT 18V-33 Professional je vynikajícím řešením pro vyžínání dlouhé trávy ve středně velkých až velkých zahradách a odstraňování plevele z příjezdových cest. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch profesionálního 18 V systému. Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008D0000
0 600 8D0 000
0.600.8D0.000
EAN
4059952654850
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952654850 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Min. kapacita akumulátora pre BITURBO efekt: | 5,5 Ah ProCORE |
| Voľnobežné otáčky: | 4.500 - 6.400 min-1 |
| Systém kosenia: | ostrá čepeľ / cievka Pro-Tap |
| Šírka záberu - lanko: | 33 cm |
| Hrúbka lanka: | 2,4 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 3 m |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,5 kg |
| Dĺžka: | 1604 mm |
| Šírka: | 408 mm |
| Výška: | 311 mm |
18V Záhradné náradie od Bosch Professional
Erik vysvetľuje: Všetko o Bosch Professional BITURBO Brushless
Inovácie Bosch Professional: BITURBO Brushless: Ako to funguje?
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
