Bosch Strunová sekačka EasyGrassCut 23
Kód: 06008C1H01
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
cívka s lankem
Uživatelské výhody nářadí
- Lehké a vyvážené nářadí je ideální pro snadnou a komfortní manipulaci
- Spolehlivá poloautomatická cívka eliminuje potřebu manuálního nastavování
- Kvalitní provedení, výkonný motor a silná, odolná struna pro dosažení ideálních výsledků
- Ideální pro vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a úpravu okrajů zahrady
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Lehké a výkonné strunové sekačky pro dosažení ideálních výsledků
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody EasyGrassCut 23
Vyvážená a lehká pro snadné ovládání
Vyvážená a lehká konstrukce strunové sekačky usnadňuje její ovládání a snižuje únavu při delším používání.
Nepřerušované sekání
Poloautomatická cívka posouvá žací lanko při každém uvolnění spouště, což odbourává potřebu manuálního nastavení cívky nebo úderu po hlavici. Zaručuje optimální délku žacího lanka pro nepřerušované a bezstarostné sekání.
Nastavitelné sekundární držadlo
Vyšší komfort při vyžínání a méně bolesti zad.
Nevyžínejte stromy nebo tulipány
Distancovací oblouk při sekání jemně chrání stromy a rostliny před řezným systémem.
Objednací číslo Bosch
06008C1H01
0 600 8C1 H01
0.600.8C1.H01
EAN
3165140943062
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952611457 |
| Balení: | karton |
| Průměr záběru (lanko): | 23 cm |
| Príkon motora: | 280 W |
| Hmotnosť: | 2,0 kg |
| Otáčky: | 12.500 min-1 |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 4 m |
| Systém kosenia: | Cievka s lankom |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
