Bosch Akumulátorová strunová sekačka AdvancedGrassCut 36V-33, 1x aku
Kód: 06008C1K00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Nabíječka, Cívka s lankem, Popruh na rameno
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a umožňuje náročnější výžínání
- Odolné materiály a technologie bezuhlíkového motoru zaručují dlouhou životnost
- Výborně vyvážená a vylepšená ergonomická konstrukce umožňuje snadný, avšak výkonný provoz
- Cívka EasyWind pro rychlé a snadné vložení lanka
- Inteligentní elektronika zaručuje trvalý výkon a udržuje provozní rychlost
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- 36V POWER FOR ALL – akumulátor pro všechno nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
- Ochranný oblouk
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Svoboda, výkon a výdrž akumulátorového napájení, které dostanou zahradu opět pod kontrolu
Ideální pro náročné vyžínání
Funkce a výhody AdvancedGrassCut 36V-33
Akumulátor pro všechno nářadí Bosch Home & Garden třídy 36 V
Dokončete náročné práce díky systému POWER FOR ALL 36 V: jeden akumulátor pro všechno nářadí třídy Power Line 36 V. Užijte si maximální výkon bez síťového kabelu.
Technologie Syneon: delší provoz
Technologie Syneon průběžně analyzuje požadovaný výkon a dodává z akumulátoru jen tolik energie, která je potřebná k dosažení optimálního výkonu během náročných prací a maximální výdrže při méně intenzivních pracích.
Vynikající výkon a delší životnost motoru
Bezuhlíkový motor poskytuje vynikající výkon a delší životnost, protože není vybaven uhlíky, které se postupně opotřebují.
Snadnější navíjení, více vyžínání
Pro rychlé a snadné vložení lanka. Umožňuje plné soustředění na vyžínání díky vkládání lanka do cívky bez nářadí.
Vysouvání poklepáním umožňuje nepřerušované vyžínání
Dokončete vyžínání rychleji díky vysouvání lanka poklepáním. Stačí klepnout cívkou vyžínače na terén a bude se vyžínat celý průměr 33 cm.
Plná kontrola díky tlačítku variabilní rychlosti
Přizpůsobení rychlosti na různé trávníky, trávu a plevel. Při sekání náročných ploch jednoduše stačí více stisknout tlačítko spouště.
Nevyžínajte stromy nebo tulipány
Ochranný oblouk jemně chrání při sekání stromy, rostliny a květinové záhony před vyžínacím systémem.
Objednávací číslo Bosch
06008C1K00
0 600 8C1 K00
0.600.8C1.K00
EAN
4059952569437
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952569437 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4500 - 6400 min-1 |
| Systém kosenia: | cievka Pro-Tap |
| Šírka záberu - lanko: | 33 cm |
| Hrúbka lanka: | 2,4 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 3 m |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,3 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1620 x 426 x 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
