Bosch Strunová sekačka ART 30
Kód: 06008A5400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
cívka s lankem
Uživatelské výhody nářadí
- Poloautomatická cívka snižuje potřebu manuálního nastavování vysokovýkonného dvojitého lanka
- Přepínání mezi sekáním a začišťováním se provádí jedním kliknutím otočné hlavy
- Nastavování výšky jedním kliknutím zvětšuje nastavení délky, změna úhlu s druhou rukojetí
- Ideální pro vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a začišťování okrajů zahrady
- Silný motor pro rychlé a čisté dokončování
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Vynikající výsledky s konstantním výkonem 480 W a pohodlným, poloautomatickým posuvem lanka
Konstantní výkon a pohodlí pro čisté výsledky
Funkce a výhody ART 30
Nepřerušované sekání
Poloautomatická cívka posouvá žací lanko při každém uvolnění spouště, což odbourává potřebu manuálního nastavení cívky nebo úderu do hlavy. Zaručuje optimální délku žacího lanka pro nepřerušované a bezstarostné sekání.
Přepnutí na snadné začišťování okrajů stisknutím a pootočením
Funkce pro snadné začišťování okrajů umožňuje rychlý přechod od sekání k začišťování. Jednoduše stiskněte tlačítko na sekačce a pootočením přepněte nářadí na začišťování okrajů.
Komfortní ovládání a dosah
Jedno tlačítko pro výškové nastavení a druhá rukojeť umožňují přizpůsobit výšku nářadí uživateli, což umožňuje komfortní ovládání v různých polohách a přirozené manévrování.
Objednací číslo Bosch
06008A5400
0 600 8A5 400
0.600.8A5.400
EAN
3165140689175
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140689175 |
| Balení: | karton |
| Průměr záběru (lanko): | 30 cm |
| Príkon motora: | 480 W |
| Nastavenie výšky: | 80 – 115 cm |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Otáčky: | 9.500 min-1 |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 6 m |
| Ochranný oblúk: | áno |
| Kosenie hrán vo vertikálnej polohe 90°: | áno |
| Systém kosenia: | Cievka s lankom |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
