Bosch Akumulátorová strunová sekačka EasyGrassCut 18V-260, 2x aku
Kód: 06008C1C05
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 akumulátory, nabíječka, cívka s lankem
Uživatelské výhody nářadí
- Vyvážená a lehká konstrukce umožňuje pohodlnou manipulaci
- Funkce EdgeSimple pro snadné zarovnávání okrajů se aktivuje klepnutím a otočením rukojeti
- Spolehlivá poloautomatická cívka eliminuje potřebu manuálního nastavování
- Dostatečně výkonná pro posekání okrajů až šesti tenisových kurtů na jedno nabití
- Ideální pro vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a zarovnávání
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
- Technologie Syneon reguluje spotřebu energie a zaručuje optimální účinnost a delší dobu provozu
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Ideální volba pro rychlé a snadné sekání a vyžínání s bezdrátovou volností
Výkon akumulátoru, komfortní ovládání
Funkce a výhody EasyGrassCut 18V-260
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná změna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje i do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Vyvážená a lehká pro snadné ovládání
Vyvážená a lehká konstrukce strunové sekačky usnadňuje její ovládání a snižuje únavu při delším používání.
Přepnutí na snadné zarovnávání okrajů stisknutím a pootočením
Funkce pro snadné zarovnávání okrajů umožňuje rychlý přechod od sekání k zarovnávání bez nutnosti ohýbání se. Jednoduše stiskněte tlačítko na horní rukojeti a otočením přepněte nářadí pro zarovnávání okrajů.
Nepřerušované sekání
Poloautomatická cívka snižuje potřebu manuálního nastavování nebo nárazů při posouvání žacího lanka po každém uvolnění spouště.
Nastavitelné sekundární držadlo
Vyšší komfort při vyžínání a méně bolesti křížů.
Nevyžínejte stromy nebo tulipány
Distancí oblouk při sekání jemně chrání stromy a rostliny před řezným systémem.
Objednací číslo Bosch
06008C1C05
0 600 8C1 C05
0.600.8C1.C05
EAN
4059952611341
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952611341 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr záběru (lanko): | 26 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Systém kosenia lankom: | Poloautomatické |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 4 m |
| Lítium-iónová technológia: | áno |
| Funkcia úpravy hrán 180°: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
