Bosch Akumulátorová strunová sekačka UniversalGrassCut 18V-26, solo
Kód: 06008C1D04
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, cívka s lankem
Uživatelské výhody nářadí
- Ergonomická rukojeť ve tvaru písmene V zajišťuje pohodlný pracovní postoj
- IntelliFEED automaticky odvíjí žací lanko a umožňuje nepřerušovanou práci
- Všestranná hlavice umožňuje natočení bez pomoci rukou a nastavení při sekání okrajů
- Sekání trávy a plevele, sekání trávníku a úpravu jeho okrajů
- Dostatečný výkon pro sekání okrajů až osmi tenisových kurtů na jedno nabití
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Vraťte radost ze zahradničení zpět do vlastních rukou
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody UniversalGrassCut 18V-26
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná změna mezi různými nástroji díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje také do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Technologie Syneon: delší provoz
Technologie Syneon průběžně analyzuje požadovaný výkon a dodává z akumulátoru jen tolik energie, která je potřebná k dosažení optimálního výkonu během náročných prací a maximální výdrže při méně intenzivních pracích.
Navrženo tak, aby se pohybovalo s vámi
Rukojeť ve tvaru V je navržena ergonomicky pro podporu přirozeného a komfortního pracovního postoje. Rukojeť rovněž umožňuje snadnou manipulaci a pohyb, odstraňuje potřebu bolestivého ohýbání nebo nepříjemného manévrování.
Automatická cívka pro bezstarostnou práci
IntelliFEED automaticky podle potřeby odvíjí žací lanko pro komfortní a plynulou práci. Eliminuje tím potřebu zastavit a sehnout se kvůli manuálnímu nastavení cívky nebo potřebu udeřit po hlavici pro stimulaci posuvu lanka.
FlexiHead
Univerzální hlavice se dá snadno nastavit stisknutím nožního pedálu a otočením nebo spuštěním rukojetí pro sekání podél chodníků nebo žací práce pod lavičkami.
Komfortní ovládání a dosah
Jednotlačítkové nastavení výšky přizpůsobuje výšku nářadí pro komfortní manipulaci a přirozené manévrování.
Nevyžínejte stromy nebo tulipány
Distanční oblouk při sekání jemně chrání stromy a rostliny před řezným systémem.
Objednací číslo Bosch
06008C1D04
0 600 8C1 D04
0.600.8C1.D04
EAN
4059952614533
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952614496 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr záběru (lanko): | 26 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Systém kosenia lankom: | IntelliFEED |
| Výškové nastavenie: | áno |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 6 m |
| Lítium-iónová technológia: | áno |
| Teleskopická násada: | áno |
| Súprava koliesok: | áno |
| Ochranný oblúk: | áno |
| Skladacia rukoväť tvaru V: | áno |
| Funkcia naklonenia: | áno |
| Funkcia úpravy hrán 180°: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
