Bosch Akumulátorová strunová sekačka AdvancedGrassCut 36V-33, solo
Kód: 06008C1K01
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, Cievka s lankom, Popruh na rameno
Používateľské výhody náradia
- Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a umožňuje náročnejšie vyžínanie
- Odolné materiály a technológia bezuhlíkového motora zaručujú dlhú životnosť
- Výborne vyvážená a vylepšená ergonomická konštrukcia umožňuje jednoduchú, avšak výkonnú prevádzku
- Cievka EasyWind na rýchle a jednoduché vloženie lanka
- Inteligentná elektronika zaručuje trvalý výkon a udržiava prevádzkovú rýchlosť
- Technológia Syneon na optimálny výkon alebo maximálnu výdrž podľa potreby
- 36V POWER FOR ALL – akumulátor pre všetko náradie Bosch Home & Garden triedy 36 V
- Ochranný strmeň
zelené záhradné náradie Bosch DIY - náradie do záhrady pre domácich majstrov
Práca s náradím
Sloboda, výkon a výdrž akumulátorového napájania, ktoré dostanú záhradu opäť pod kontrolu
Ideálne na náročné vyžínanie
Funkcie a výhody AdvancedGrassCut 36V-33
Akumulátor pre všetko náradie Bosch Home & Garden triedy 36 V
Dokončite náročné práce vďaka systému POWER FOR ALL 36 V: jeden akumulátor pre všetko náradie triedy Power Line 36 V. Užívajte si maximálny výkon bez sieťového kábla.
Technológia Syneon: dlhšia prevádzka
Technológia Syneon priebežne analyzuje požadovaný výkon a dodáva z akumulátora len toľko energie, ktorá je potrebná na dosiahnutie optimálneho výkonu počas náročných prác a maximálnej výdrže pri menej intenzívnych prácach.
Vynikajúci výkon a dlhšia životnosť motora
Bezuhlíkový motor poskytuje vynikajúci výkon a dlhšiu životnosť, pretože nie je vybavený uhlíkmi, ktoré sa postupne opotrebujú.
Ľahšie navíjanie, viac vyžínania
Na rýchle a jednoduché vloženie lanka. Umožňuje plné sústredenie na vyžínanie vďaka vkladaniu lanka do cievky bez náradia.
Vysúvanie klepnutím umožňuje neprerušované vyžínanie
Dokončite vyžínanie rýchlejšie vďaka vysúvaniu lanka klepnutím. Stačí klepnúť cievkou vyžínača na terén a bude sa vyžínať celý priemer 33 cm.
Plné ovládanie vďaka tlačidlu variabilnej rýchlosti
Prispôsobenie rýchlosti na rozličné trávniky, trávu a burinu. Pri kosení náročných plôch jednoducho stačí viac stlačiť tlačidlo spúšte.
Nevyžínajte stromy alebo tulipány
Ochranný oblúk jemne chráni pri kosení stromy, rastliny a kvetinové záhony pred vyžínacím systémom.
Objednávacie číslo Bosch
06008C1K01
0 600 8C1 K01
0.600.8C1.K01
EAN
4059952569444
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952569444 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4500 - 6400 min-1 |
| Systém kosenia: | cievka Pro-Tap |
| Šírka záberu - lanko: | 33 cm |
| Hrúbka lanka: | 2,4 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 3 m |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,3 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1620 x 426 x 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
