Bosch Akumulátorová strunová sekačka EasyGrassCut 18V-230, 1x aku
Kód: 06008C1A03
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor, nabíječka, cívka s lankem
Uživatelské výhody nářadí
- Vyvážené a lehké nářadí umožňuje pohodlnou manipulaci
- Funkce EdgeSimple pro snadné zarovnávání okrajů se aktivuje klepnutím a otočením rukojeti
- Spolehlivá poloautomatická cívka eliminuje potřebu manuálního nastavování
- Dostatečně výkonná pro posekání okrajů až šesti tenisových kurtů na jedno nabití
- Ideální pro vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a zarovnávání
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Ideální volba pro rychlé a snadné sekání a vyžínání s bezdrátovou volností
Vhodné pro každé použití.
Funkce a výhody EasyGrassCut 18V-230
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná změna mezi rozličným nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje i do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Vyvážená a lehká pro snadné ovládání
Vyvážená a lehká konstrukce strunové sekačky usnadňuje její ovládání a snižuje únavu při delším používání.
Přepnutí na snadné zarovnávání okrajů stisknutím a pootočením
Funkce pro snadné zarovnávání okrajů umožňuje rychlý přechod od sekání k zarovnávání bez potřeby ohýbání se. Jednoduše stiskněte tlačítko na horní rukojeti a otočením přepněte nářadí na zarovnávání okrajů.
Nepřerušované sekání
Poloautomatická cívka snižuje potřebu manuálního nastavování nebo nárazů při posouvání žacího lanka po každém uvolnění spouště.
Nastavitelné sekundární držadlo
Vyšší komfort při vyžínání a méně bolesti křížů.
Nevyžínejte stromy nebo tulipány
Distanční oblouk při sekání jemně chrání stromy a rostliny před řezným systémem.
Objednací číslo Bosch
06008C1A03
0 600 8C1 A03
0.600.8C1.A03
EAN
3165140973366
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140973366 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr záběru (lanko): | 23 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Systém kosenia lankom: | Poloautomatické |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 4 m |
| Lítium-iónová technológia: | áno |
| Funkcia úpravy hrán 180°: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
