Bosch Strunová sekačka ART 27
Kód: 06008A5200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
cívka s lankem
Uživatelské výhody nářadí
- Poloautomatická cívka snižuje potřebu manuálního nastavování vysokovýkonného dvojitého lanka
- Přepínání mezi sekáním a začišťováním se provádí jedním kliknutím otočné hlavy
- Nastavování výšky jedním kliknutím zvětšuje nastavení délky, změna úhlu s druhou rukojetí
- Ideální pro vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a začišťování okrajů zahrady
- Silný motor pro rychlé a čisté dokončování
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Pěkné výsledky s konstantním výkonem 450 W a pohodlným, poloautomatickým posuvem lanka
Strunová sekačka ART 27 nabízí vysoký řezný výkon s bezproblémovou, poloautomatickou cívkou, která snižuje objem manuálního nastavování pro nepřerušovanou práci – nastavitelné sekání trávy po kliknutí tlačítka. Její otočná hlava umožňuje snadné přepínání mezi režimy sekání a začišťování. Toto praktické zahradní nářadí je nejen extrémně lehké, váží jen 2,7 kg, ale má také nastavitelný úhel, jakož i druhou rukojeť pro snížení namáhání křížové oblasti. Její silný motor je ideální pro rychlé a čisté dokončování. Toto nářadí používejte pro vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a začišťování okrajů zahrady.
Objednací číslo Bosch
06008A5200
0 600 8A5 200
0.600.8A5.200
EAN
3165140689090
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140689090 |
| Balení: | karton |
| Průměr záběru (lanko): | 27 cm |
| Príkon motora: | 450 W |
| Nastavenie výšky: | 80 – 115 cm |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Otáčky: | 10.500 min-1 |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 6 m |
| Ochranný oblúk: | áno |
| Kosenie hrán vo vertikálnej polohe 90°: | áno |
| Systém kosenia: | Cievka s lankom |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
