Bosch Strunová sekačka ART 24
Kód: 06008A5800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
cívka s lankem
Uživatelské výhody nářadí
- Poloautomatická cívka snižuje potřebu manuálního nastavování vysokovýkonného dvojitého lanka
- Přepínání mezi sekáním a začišťováním se provádí jedním kliknutím otočné hlavy
- Nastavování výšky jedním kliknutím zvětšuje nastavení délky, změna úhlu s druhou rukojetí
- Ideální pro vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a začišťování okrajů zahrady
- Silný motor pro rychlé a čisté dokončování
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Dosáhněte pěkných výsledků s konstantním výkonem 400 W a pohodlným, poloautomatickým posuvem lanka
Nastavitelné sekání trávy po kliknutí tlačítka – strunová sekačka ART 24 nabízí vysoký řezný výkon s bezproblémovou, poloautomatickou cívkou, která snižuje objem manuálního nastavování pro nepřerušovanou práci. Otočná hlava umožňuje snadné přepínání mezi sekáním a začišťováním. Toto praktické zahradní nářadí je nejen extrémně lehké, váží jen 2,6 kg, ale má také nastavitelný úhel, plus druhou rukojeť pro snížení namáhání křížové oblasti. Její silný motor pracuje rychle pro rychlé a čisté dokončování. Toto nářadí používejte pro vyžínání trávy a plevele, sekání trávníku a začišťování okrajů zahrady.
Objednací číslo Bosch
06008A5800
0 600 8A5 800
0.600.8A5.800
EAN
3165140837545
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140837545 |
| Balení: | karton |
| Průměr záběru (lanko): | 24 cm |
| Príkon motora: | 400 W |
| Nastavenie výšky: | 80 – 115 cm |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Otáčky: | 12.000 min-1 |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 6 m |
| Ochranný oblúk: | áno |
| Kosenie hrán vo vertikálnej polohe 90°: | áno |
| Systém kosenia: | Cievka s lankom |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
