Bosch Sada GRL 400 H + LR 1 + BT 152 + GR 2400, velký kufr
Kód: 06159940JY
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Voucher na kalibraci Zdarma
Každý zákazník získá od nás při nákupu kteréhokoli rotačního laseru GRL v nabídce (včetně novinek GRL18V-3-31G a GRL18V-4-34CVG) v období mezi 01.05.2026 – 31.08.2026 voucher na bezplatnou kalibraci tohoto měřicího přístroje s platností až do 31.12.2028.
Rozsah dodávky
GRL 400 H Professional, Laserový přijímač LR 1 Professional 0601015400, baterie 9 V (blok) (6LR61), 2x baterie LR20 1,5 V (D), Balení kufr pro přenášení pro laser i stativ i lať, Stavební stativ BT 152 Professional, Měřicí lať GR 2400 Professional
Uživatelské výhody nářadí
- Jediné tlačítko, funkce elektronické samonivelace Electronic Self Levelling a praktická zásuvka pro baterie
- Trvale přesné výsledky s přesností ±2,4 mm na 30 m a systém varování při nárazech ADS
- Díky ochraně proti vodě a prachu třídy IP56 zvládne náročné podmínky při práci v exteriéru
- Ochrana proti prachu a silně stříkající vodě na úrovni IP56
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRL 400 H Professional: Podrobnější informace
Snadné používání a připraveno k práci – intuitivní rotační laser Bosch GRL 400 H s jedním tlačítkem je vždy připraven k okamžitému použití při vyrovnávání v exteriéru. Jediné tlačítko, funkce elektronické samonivelace Electronic Self Levelling a praktická zásuvka pro baterie umožňují snadnou práci s lehkým nastavením a snadnou výměnou baterií – a to bez hýbání s přístrojem. Díky přesnosti ±2,4 mm na 30 m a systému varování při nárazech ADS indikujícímu změnu polohy přístroje zabraňuje GRL 400 H chybám při vyrovnávání a poskytuje trvale přesné výsledky. Tento přístroj umožňuje vynikající práci – od určování hodnot při výkopech a násypech po vyrovnávání bednění na beton a terénní úpravy. Tento rotační laser je připraven na náročné podmínky používání v exteriéru díky ochraně proti vodě a prachu třídy IP56.
Objednací číslo Bosch
06159940JY
0 615 994 0JY
0.615.994.0JY
EAN
3165140923514
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140923514 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Barva laseru: | červená |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Typ napájení: | baterie LR20 |
| Závit: | 5/8" |
| Dióda lasera: | 635 nm, < 1 mW |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný rozsah - polomer - Bez laserového prijímača cca: | 10 m |
| Pracovný rozsah - polomer - S laserovým prijímačom cca: | 0,5–200 m |
| Pracovný rozsah - priemer - S laserovým prijímačom cca: | 400 m |
| Presnosť nivelácie pri vzdialenosti 30 m: | ± 2,4 mm |
| Rozsah samonivelácie typicky: | ± 8 % (± 4,6°) |
| Rotačná rýchlosť: | 600 min-1 |
| Stupeň ochrany: | IP 56 |
| Hmotnosť: | 2,0 kg |
| Dĺžka: | 183 mm |
| Šírka: | 170 mm |
| Výška: | 188 mm |
Rotačný laser Bosch GRL 400 H Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
