Bosch Bodový laser GPL 3 G
Kód: 0601066N00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5-V-LR6 (AA), Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Zelené laserové body poskytují až čtyřnásobně lepší viditelnost než červené body
- Odolná konstrukce odolává náročným podmínkám: pogumovaný kryt s průzory, ochrana před prachem a stříkající vodou stupně IP65
- Rychlé a bezpečné upevnění díky integrovanému otočnému držáku se silnými magnety
- Integrovaný otočný držák
- Magnety
- Laserové body: Vpřed, Nahoru, Dolů
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPL 3 G Professional: Podrobnější informace
3bodový laser Bosch GPL 3 G Professional je odolný, malý, ideální pro sádrokartonářské práce. Zelené laserové body poskytují až čtyřnásobně lepší viditelnost než červené body. Díky pogumovanému krytu a průzorům, jakož i ochraně proti prachu a stříkající vodě stupně IP65 odolá GPL 3 G Professional náročným podmínkám na pracovišti. Tento 3bodový laser je vybaven integrovaným rotačním držákem se silnými magnety pro rychlé a bezpečné upevnění přístroje a zároveň umožňuje jeho praktické přenášení. GPL 3 G Professional je ideálním pomocníkem při přenášení bodů z podlahy na strop, např. při instalaci interiérových svítidel. Má vynikající tvar pro zarovnávání sádrokartonářských konstrukcí. Tento 3bodový laser je rovněž vybaven praktickým rozhraním s dvoupolohovým spínačem: při zapnutí se přístroj automaticky nivelizuje; po vypnutí se kyvadlo uzamkne.
Objednací číslo Bosch
0601066N00
0 601 066 N00
0.601.066.N00
EAN
4059952524856
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952524856 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Projekcia: | 3 body |
| Farba laserového bodu: | zelená |
| Laserová dióda: | 500–540 nm, < 1 mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 45 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovná oblasť: | 30 m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Doba nivelácie: | < 4 s |
| ? Presnosť nivelácie - okrem laserového bodu smerom dole: | ± 0,35* mm/m |
| ? Presnosť nivelácie - laserový bod smerom dole: | ± 0,7* mm/m |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Doba prevádzky, max.: | 8 h |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť, cca: | 0,35 kg |
Bosch Professional GPL 3 a 5 G: Odolné a kompaktné zelené bodové lasery
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
