Bosch Liniový laser GLL 20-22 G + LB 10 + BT 150, karton, baterie AA
Kód: 0601065601
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Obsah dodávky
Adaptér na alkalické baterie AA, 4x 1,5 V baterie (velikost AA), Univerzální držák LB 10 Professional, Laserová cílová destička, Stavební stativ BT 150 Professional 0601096B00, Úložná taška, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Úroveň ochrany IP65 a pogumovaný zesílený kryt zaručují odolnost proti prachu a vodě
- Laserový průzor ve tvaru U poskytuje širší úhel záběru pro horizontální linii
- Dvojité napájení umožňuje používat akumulátor Li-ion BA 3.7V 3.0Ah XL a alkalické baterie typu AA, což pomáhá eliminovat prostoje
- Pracovní dosah až 20 m
- Dvojitý zdroj energie
- Prachotěsnost a ochrana proti stříkající vodě na úrovni IP65
- Držák LB 10 s velmi silnými magnety
- Snadné používání
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLL 20-22 G Professional: Podrobnější informace
GLL 20-22 G Professional je odolný, intuitivní liniový laser navržený pro rozmanité práce. Díky stupni ochrany IP65 a pogumovanému zesílenému krytu zvládne prach i vodu, takže můžete spolehlivě pracovat i v nejnáročnějších podmínkách. Laserový průzor ve tvaru U poskytuje širší úhel záběru pro horizontální linii. Dvojitý napájecí zdroj umožňuje používat akumulátor Li-ion BA 3.7V 3.0Ah XL a alkalické baterie typu AA – pomáhá eliminovat prostoje a zvýšit produktivitu.
Akumulátor BA 3.7V 3.0Ah XL umožňuje nabíjení během používání a zaručuje plynulejší práci bez výpadků napájení. GLL 20-22 G je ideální volbou při montáži schodišť, zarovnávání stěn, zásuvek a příček, jakož i pro lepení dlažby a podlahových materiálů.
Bosch GLL 20-22 G Professional je vybaven velkým indikátorem akumulátoru umožňujícím snadnější informování. Jasné zelené laserové linie poskytují až čtyřnásobně lepší viditelnost než červené linie a umožňují jednodušší nivelaci – bez ohledu na to, kam vás práce zavede.
Objednací číslo Bosch
0601065601
0 601 065 601
0.601.065.601
EAN
4053423303322
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423303322 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Napätie akumulátora: | 3,7 V |
| Laserová dióda: | 500 – 540 nm, < 10 mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | až do 20 m |
| Presnosť nivelácie: | ± 0,3 mm/m* (* plus odchýlka závislá od použitia) |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Napájanie: | Akumulátor Li-Ion 3,7 V (3 000 mAh), 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky, max.: | 8 h (Li-Ion) a 6 h (4× AA) v krížovom režime |
| Hmotnosť, cca: | 0,56 kg |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Projekcia: | 2 línie |
| Pracovná oblasť, hodnota: | 20 m |
| Nabíjacia prípojka: | USB Type-C® |
| Rozmery (dĺžka × šírka × výška): | 129 × 68 × 116 mm |
Bosch GLL 20-22 G Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
