Bosch Křížový laser UniversalLevel 3
Kód: 0603663904
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, 3x baterie LR6 1,5 V (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Projekce laserového kříže s další vertikální linií s úhlem 90° a kolmicí
- Samonivelace, t. j. linie a kolmice se vyrovnají automaticky ve velmi krátkém čase a jsou 100 % přímé
- Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah
- Možnost volby ze tří různých režimů: samonivelační laserový kříž – samonivelační laserový kříž s další linií a kolmicí – funkce sklonu
- Přesné výsledky práce díky přesnosti +/- 0,5 mm/m
- Vysoce kvalitní jasné laserové diody umožňují pracovní rozsah až do 10 m
- Úhel rozevření 120° poskytuje dlouhé linie na stěnách, dokonce i z krátké vzdálenosti
- Integrovaný závit pro stativ 1/4'' umožňuje snadné používání s příslušenstvím
- Dodávka obsahuje ochranné pouzdro, takže přístroj lze uložit snadno a bezpečně
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Přesné laserové nivelační zařízení Bosch UniversalLevel 3 pro rychlé srovnání, pravoúhlé ohraničení a přenos úkolů
Ať už jde o pokládání nových dlaždic nebo instalaci sprchových koutů nebo sádrokartonu, nivelační zařízení Bosch UniversalLevel 3 usnadňuje složité úkoly. Díky svému laserovému kříži a druhé vertikální laserové linii lze křížový laser používat pro horizontální, vertikální a pravoúhlé srovnání. Druhá vertikální laserová linie představuje 90° referenci k první linii, což umožňuje přesné srovnání v každé místnosti. Funkci náklonu použijte při práci mimo samonivelační rozsah, například při instalaci zábradlí schodů. Jeho úhel apertury 120° promítá delší laserové linie pro přesnou projekci i na krátké vzdálenosti. Má také integrovaný 1/4'' závit pro stativ spolu s přesností vyvážení ± 0,5 mm/m a maximálním dosahem 10 m.
Objednací číslo Bosch
0603663904
0 603 663 904
0.603.663.904
EAN
4059952647982
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952647982 |
| Balení: | karton |
| Projekcia: | kríž pred seba, línia na strope, bod nadol |
| Pracovný rozsah - línia: | 10 m |
| Pracovný rozsah - bod: | 10 m |
| Laserová dióda - línia: | 650 nm |
| Laserová dióda - bod: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Typický čas autonivelácie: | 4 s |
| Rozsah nivelácie: | ± 3 ° |
| Uhol roztvorenia línie: | 120 ° |
| Presnosť - línia: | ± 0,5 mm/m |
| Presnosť - bod: | ± 1,0 mm/m |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť: | 0,54 kg |
| Batéria: | 3 batérie 1,5 V LR6 (AA) |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
UniversalLevel 3
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
