Bosch Křížový laser Quigo Plus
Kód: 0603663602
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR03 (AAA), Cílová destička, Hliníkový stativ 1,1 m, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Vyrovnání ve stejných a různých vzdálenostech díky značkám na liniovém laseru
- Promítá současně vertikální i horizontální laserovou čáru
- Automatické vyrovnání – vždy 100 % rovně
- Podporuje vás při umisťování objektů ve stejné vzdálenosti
- Ideální pro věšení obrazů, obkládání, montáž garnýží na záclony, bordur, tapet a instalaci kuchyňského a koupelnového nábytku
- Šikmá poloha přístroje promítá rovnoměrně se zvětšující, příp. zmenšující vzdálenosti značek a tím poskytuje mnoho možností pro kreativní aplikace
- Super snadná manipulace
- Šikmé linie jsou umožněny díky sklonu přístroje
- Přesné nastavení výšky díky dodávanému stativu
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Praktický pomocník Bosch Quigo Plus pro značení stejných vzdáleností na stěnách
Stylová i praktická řešení – Bosch Quigo Plus je ideální pomocník při tvorbě designů nebo vzorů na stěnách. Vyrovnávání komplexních vzorů ve stejných a variabilních rozestupech díky značkám na laserových liniích. Současné promítání horizontálních a vertikálních laserových linií tohoto nářadí usnadňuje vyrovnávání předmětů nebo vzorů jednoduše a rychle díky automatickým přímým liniím. Věšení dekorativních předmětů, obrazů a polic, umisťování tapet nebo obkladů a vyrovnávání různých předmětů rychle, přesně (±0,8 mm/m) a jednoduše díky jednomu posuvnému tlačítku. Disponuje rozsahem samonivelace ±4° a promítá perfektní laserový kříž pro přesné a jednoduché vyrovnávání předmětů na stěně, a to i když se přístroj nachází na mírně nerovném povrchu. Balení obsahuje stativ výšky 1,1 m pro přesné výškové nastavení a univerzální umístění.
Objednávací číslo Bosch
0603663602
0 603 663 602
0.603.663.602
EAN
4059952647937
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952647937 |
| Balení: | karton |
| Farba lúča: | červená |
| Pracovný rozsah, cca: | 7 m |
| Laserová dióda: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Typický čas autonivelácie: | 6 s |
| Rozsah nivelácie: | ± 4 ° |
| Presnosť: | ± 0,8 mm/m |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť: | 0,27 kg |
| Batéria: | 2x 1,5 V LR03 (AAA) |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Samonivelujúci krížový laser Quigo Plus
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
