Bosch Křížovo-bodový laser GCL 2-50 CG + RM 2 + svorka, L-Boxx, solo
Kód: 0601066H03
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Baterie AA a adaptér pro alkalické baterie AA pro laser NEJSOU součástí dodávky, Otočný držák RM2 Professional 0601092700, Stropní svorka, Laserová cílová destička, Ochranné pouzdro, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Zelené horizontální a vertikální čáry pro zajištění maximální viditelnosti
- Připojení Bluetooth® ke smartphonu pro dálkové ovládání a nastavení nářadí
- Napájení Dual Power: Provoz je možný s 12 V lithium-iontovým akumulátorem, stejně jako se standardními alkalickými bateriemi
- Horizontální a vertikální laserové linie a dva vycentrované body kolmice s optimální viditelností
- Přesné polohování laserových paprsků kolem bodů kolmice – motorizované nastavení polohy s držákem RM 3 Professional (volitelný), využití aplikace, dálkového ovládání nebo manuálního polohování s držákem RM 2 Professional
- Vysoká viditelnost laserových linií s dosahem 20 m (bez přijímače)
- Pracovní oblast 50 m s přijímačem LR 7 Professional (volitelný doplněk)
- Zajištění kyvadla pro bezpečný transport
- Použití venku: Zarovnání, Pulzní režim
- Použití v interiéru: Montáž sádrokartonových stěn, Montáž stropů, Výstavba interiérů, Přenos bodů, Nivelační práce, Pokládání dlaždic a obkladů, Montáž skříní a polic
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCL 2-50 CG Professional: Podrobnější informace
Kombinovaný laser Bosch GCL 2-50 CG Professional poskytuje vynikající viditelnost a řadu inteligentních funkcí. Výrazná zelená horizontální a vertikální laserová linie a dva vycentrované body kolmice zaručují optimální viditelnost; rozhraní Bluetooth® umožňuje dálkové ovládání prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu. Systém duálního napájení umožňuje kompatibilitu s akumulátorem 12 V Li-ion nebo běžnými alkalickými bateriemi a zaručuje vyšší flexibilitu. Toto kombinované laserové zařízení je určeno pro horizontální a vertikální nastavení s velkým rozsahem téměř 360° a je vhodné pro sádrokartonářské práce a dokončovací interiérové práce. GCL 2-50 CG Professional poskytuje vyšší viditelnost až na 20 m bez přijímače a 50 m s přijímačem. Motorizované ovládání RM 3 Professional umožňuje přesné umístění podle vycentrovaných bodů kolmice; RM 2 Professional využívá manuální nastavení.
Objednací číslo Bosch
0601066H03
0 601 066 H03
0.601.066.H03
EAN
3165140934527
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140934527 |
| Balení: | L-BOXX |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Projekcia: | 2 línie / 2 body |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Farba laserového bodu: | červená |
| Laserová dióda: | 500 – 540 nm, < 10 mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah - laserové čiary: | 20 m |
| Pracovný dosah s prijímačom - laserové čiary: | 50 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom hore: | 10 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom dole: | 10 m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Presnosť nivelácie: | ± 0,3 mm/m |
| Presnosť bodu kolmice: | ± 0,7 mm/m |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Napájanie: | 4x 1,5 V batéria LR6 (AA) alebo 1x lítium-iónový akumulátor 12 V |
| Čas prevádzky (batérie AA), max. - v režime premietania krížových čiar a bodov: | 4 h |
| Čas prevádzky (batérie AA), max. - v režime premietania krížových čiar: | 6 h |
| Čas prevádzky (batérie AA), max. - v režime premietania čiary: | 12 h |
| Čas prevádzky (batérie AA), max. - v režime premietania bodov: | 32 h |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť, cca: | 0,6 kg |
Bodový a čiarový laser Bosch GCL 2-50 CG Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
