Bosch Křížový laser GCL 2-50 s držákem + stropní svorka + přijímač s držákem, kufr
Kód: 0601066F01
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Laserový přijímač LR 6 Professional 0601069H00, Držák na laserový přijímač LR 6/7 1608M00C1L, Otočný držák RM1 Professional 0601092600, Stropní svorka 1608M00C1S, 3x baterie 1,5V-LR6 (AA), Laserová cílová destička, Balení kufr na přenášení 1608M00C1R
Uživatelské výhody nářadí
- Horizontální a vertikální laserové linie a dva vycentrované body kolmice s optimální viditelností
- Režim přijímače umožňuje práci s laserovým přijímačem Bosch LR 6 a LR 7 a pracovní dosah až 50 metrů
- Flexibilní použití s otočným multifunkčním držákem RM 1 Professional pro vyrovnání laserových linií a všestranné možnosti upevnění
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54
- Snadné umístění linie k bodu svislice
- Použití v interiéru: Osazování stěn suchých staveb, Vázání stropů, Výstavba interiérů, Přenos bodů, Nivelační práce, Pokládání dlaždic a obkladů, Montáž skříní a regálů
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
0601066F01
0 601 066 F01
0.601.066.F01
EAN
3165140914406
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140914406 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Závit: | 1/4", 5/8" |
| Projekcia: | 2 línie / 2 body |
| Farba laserovej línie: | červená |
| Farba laserového bodu: | červená |
| Laserová dióda: | 635 – 650 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah - laserové čiary: | 15 m |
| Pracovný dosah s prijímačom - laserové čiary: | 50 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom hore: | 10 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom dole: | 10 m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Presnosť nivelácie: | ± 0,3 mm/m |
| Presnosť bodu kolmice: | ± 0,7 mm/m |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Napájanie: | 3 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky (batérie AA), max. - v režime premietania krížových čiar a bodov: | 6 h |
| Čas prevádzky (batérie AA), max. - v režime premietania krížových čiar: | 8 h |
| Čas prevádzky (batérie AA), max. - v režime premietania čiary: | 16 h |
| Čas prevádzky (batérie AA), max. - v režime premietania bodov: | 22 h |
| Hmotnosť, cca: | 0,49 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
