Bosch Liniový laser GLL 3-50, karton
Kód: 0601063800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Laserová cílová destička, 4x 1,5 V LR6 baterie (AA), Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Mnoho možností profesionálního použití díky kompletnímu řešení multilasera a mini stativu
- Robustnost pro profesionální používání a další vynikající technické specifikace
- Kompaktní tvar a jednoduché ovládání
- Otočný mini stativ zjednodušuje plynulé jemné nastavení polohy liniového laseru
- Výškově nastavitelné teleskopické nožičky umožňují ergonomické ovládání
- Nivelační souprava spolu s L-BOXXem pro systematické ukládání a zjednodušené přenášení
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLL 3-50 Professional: Podrobnější informace
Složitá nivelace jednoduše – snadno použitelný křížový liniový laser Bosch GLL 3-50 Professional je určen pro všestranné použití na všechny standardní nivelační a přenosové práce. Dvě vertikální laserové linie, jedna horizontální laserová linie a bod olovnice umožňují snadno zvládnout pozoruhodný rozsah prací. Kompaktní přístroj GLL 3-50 Professional nabízí komfortní manipulaci a komfortní ovládání. Dodává se s otočným mini stativem s výškově nastavitelnými nožičkami a jemným nastavením vertikální linie, které umožňují pohodlné nastavení laserové linie. Je vhodný pro různé interiérové práce, jako např. montáž polic nebo oken, jakož i instalaci kanalizačních potrubí a lepení obkladů. Druhá vertikální laserová linie je taktéž ideální pro rychlé určení pravých úhlů. GLL 3-50 Professional nabízí laserové linie s pracovním dosahem až 10 m, který lze prodloužit pomocí volitelného laserového přijímače LR 2 Professional až na 50 m. Rozsah bodů olovnice je až 5 m. Křížový liniový laser provede samonivelaci za méně než 4 sekundy. Je odolný a poskytuje stupeň ochrany proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54.
Objednávací číslo Bosch
0601063800
0 601 063 800
0.601.063.800
EAN
3165140662468
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140662468 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Laserová dióda: | 630 – 650 nm, < 1mW |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | až do 10 m |
| Dosah s prijímačom: | až do 50 m |
| Pracovná oblasť bez prijímača: | 10 m |
| Presnosť nivelácie: | ± 0,3 mm/m* (* plus odchýlka závislá od použitia) |
| Pracovná oblasť laserových bodov, max.: | 5 m (dole) |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Napájanie: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky, max.: | 6 h |
| Statívový závit: | 1/4", 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 0,94 kg |
| Farba laserovej línie: | červená |
| Farba kolmíc: | červená |
| Projekcia: | 3 línie / + 1 bod kolmice |
| Presnosť bodu kolmice: | ±0,6 mm/m* (* plus odchýlka závislá od použitia) |
Krížový laser Bosch GLL 3-50 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
