Bosch Laser na obklady GTL 3
Kód: 0601015200
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Laserová cílová destička, 4x 1,5 V baterie, Ochranné pouzdro, Vyrovnávací podložka, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Kromě dvou laserových linií s úhlem 90° zároveň promítá třetí linii s úhlem 45° pro přesné a rychlé vyrovnání a pokládání obkládaček a dlaždic
- Vysoká přesnost 0,2 mm/m
- Kompaktní a lehký design pro optimální ovládání
- Vyrovnávací deska pro lepší stabilitu při práci na nerovné podlaze a pro upevnění na stěnu
- Dobře viditelné laserové linie pro používání v interiérech
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě (IP 54)
- Automatické vypínání pro snížení spotřeby baterií
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601015200
0 601 015 200
0.601.015.200
EAN
3165140431972
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140431972 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Laserová dióda: | 635 nm, < 1 mW |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | 20 m |
| Pracovná oblasť s cieľovou platničkou: | 20 m |
| Uhlová presnosť (0 – 90° uhol): | ±0,4 mm/m* (* plus odchýlka závislá od použitia) |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Napájanie: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky, max.: | 18 h v režime 2 línií |
| Hmotnosť, cca: | 0,44 kg |
| Projekcia: | 3 línie |
Laser na obklady Bosch GTL 3 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
