Bosch Střižné nůžky GNA 75-16
Kód: 0601529400
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Razník 2608639027, Matrica 2608639028, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Štíhlý, úzký tvar pro optimální držení
- Výkonný 750 W motor pro rychlý postup při práci
- Možnost jednoduchého vystřihování podle nákresu a šablony
- Beznástrojově vyměnitelné střižné nástroje
- Beznástrojově otočná matrice pro opracování vlnitého plechu a trapézového plechu
- Vyhazování pilin směrem dolů pro čistý povrch
- Systém Bosch SDS
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNA 75-16 Professional: Podrobnější informace
GNA 75-16 Professional je výkonný elektrický prostřihovač v kategorii 750 W od společnosti Bosch pro širokou škálu aplikací. Jeho výkonný 750W motor poskytuje optimální výkon při řezání různých materiálů. Úzký obvod rukojeti zajišťuje perfektní manipulaci. Hlava prostřihovače nabízí vynikající pohyblivost v zatáčkách. Je určen pro řezání kovů.
Objednací číslo Bosch
0601529400
0 601 529 400
0.601.529.400
EAN
3165140843072
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140843072 |
| Balení: | karton |
| Opracúvateľný materiál: | Oceľ do 400 N/mm2 |
| Šírka prestrihu: | 5 mm |
| Predvŕtanie na strihanie výrezov: | 21 mm |
| Najmenší polomer strihu: | 40 mm |
| Počet zdvihov, v záťaži: | 2.100 min-1 |
| Počet zdvihov, vo voľnobehu: | 2.600 min-1 |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Dĺžka: | 290 mm |
| Výška: | 142 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (400 N/mm2), max.: | 1,6 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (600 N/mm2), max.: | 1,0 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (800 N/mm2), max.: | 0,7 mm |
| Kapacita rezania - hliník (200 N/mm2), max.: | 2,0 mm |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Výkon: | 400 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
