Bosch Nůžky GSC 2,8
Kód: 0601506108
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Nůž 2607010025, Inbusový klíč - velikost 2,5 1907950003, Inbusový klíč - velikost 5 1 907950006, Nastavovací šablona 2607970001, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nůžky štíhlého tvaru díky použití planetové převodovky
- Otočné nože pro mimořádně vysokou hospodárnost
- Knoflíková rukojeť pro bezpečné a pohodlné vedení
- Úzký poloměr křivek pro flexibilní řezání
- Pohodlně dostupný, zapuštěný posuvný vypínač
- Optimální výhled na místo řezu
- Robustní konstrukce pro dlouhodobé používání
- Výkonný motor s příkonem 500 W
- Bezpečnostní vypínač
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSC 2,8 Professional: Podrobnější informace
Elektrické nůžky GSC 2.8 Professional z kategorie 500 W Bosch jsou ideální pro hluboké řezy. Mají knoflíkovou rukojeť pro vynikající výsledky řezání - dokonce i u hrubých materiálů. Jeho oboustranný nůž se dvěma ostrými řeznými hranami zajišťuje dlouhou životnost i při náročných aplikacích. Snížený počet zdvihů nůžek umožňuje čisté řezy. Toto nářadí Bosch je určeno pro řezání kovů.
Objednací číslo Bosch
0601506108
0 601 506 108
0.601.506.108
EAN
3165140315197
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140315197 |
| Balení: | karton |
| Opracúvateľný materiál: | Oceľ do 400 N/mm2 pri 2,8 mm |
| Počet zdvihov, v záťaži: | 1.500 min-1 |
| Počet zdvihov, vo voľnobehu: | 2.400 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Dĺžka: | 292 mm |
| Výška: | 205 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (400 N/mm2), max.: | 2,8 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (600 N/mm2), max.: | 2,2 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (800 N/mm2), max.: | 1,9 mm |
| Kapacita rezania - hliník (200 N/mm2), max.: | 3,5 mm |
| Menovitý príkon: | 500 W |
| Výkon: | 270 W |
Nožnice a prestrihovače Bosch GSC 160 - GSC 2,8 - GSC 10,8 V-LI - GNA 16 SDS - GNA 2,0 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
