Bosch Akumulátorové univerzální nůžky GUS 12V-300, solo
Kód: 06019B2901
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Lze použít všestranně k řezání či stříhání různých, flexibilních a měkkých materiálů (do tloušťky 11 mm), jako je například PVC, koberec, lepenka, kůže, látky
- Rychlý postup práce díky volnoběžným otáčkám perfektně přizpůsobeným na měkké a flexibilní materiály
- Extrémně výkonné: výkon při řezání/stříhání až 300 m (PVC 4 mm) na jedno nabití akumulátoru (2,0 Ah)
- Perfektní výkon při řezání, díky noži se samočinným ostřením Autosharp
- Elektronická ochrana článků (Bosch Electronic Cell Protection – ECP): chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a nadměrným vybitím
- Praktický indikátor stavu nabití akumulátoru vám kdykoli poskytne informaci o rezervě energie, která je ještě k dispozici
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GUS 12V-300 Professional: Podrobnější informace
Univerzální nůžky Bosch GUS 12V-300 Professional nabízejí rychlé řešení pro profesionální aplikace. Samoostřící čepel z více materiálů umožňuje všestranné použití. Kromě toho je možný rychlý postup práce díky vysokým volnoběžným otáčkám nůžek a dobrému poměru otáčení v měkkých a pružných materiálech. Výkonná konstrukce také umožňuje vysoký řezný výkon až 150 m na 1 Ah akumulátoru. Toto elektrické nářadí je vhodné pro řezání PVC, koberců, kartonu, kůže a látek. Je kompatibilní se všemi 12V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). GUS 12V-300 Professional má také funkci samoostření a Li-Ion baterii.
Objednací číslo Bosch
06019B2901
0 601 9B2 901
0.601.9B2.901
EAN
3165140607414
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140607414 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 700 min-1 |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 320,0 mm |
| Výška: | 77,0 mm |
| Výkon pri rezaní /1 nabitie akumulátora (4 mm PVC): | 300 m |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
