Bosch Akumulátorové nůžky na plech GSC 12V-13, L-Boxx
Kód: 0601926108
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Nabíječka, Inbusový klíč, Nastavovací měřítko, 1/1 vložka do L-BOXX, nářadí a nabíječka, Balení L-BOXX 102
Výhody nářadí pro uživatele
- Až 4krát rychlejší při rovných řezech a řezech v křivkách než konvenční ruční nůžky na plech
- Extrémně silné: bez problémů zvládnou řezy do kovů až do tloušťky 1,3 mm
- Nepřekonatelně lehké (pouze 1,4 kg) s nejkompaktnějším tvarem pro pohodlnou a neunavující práci
- Jedinečná, lithium-iontová technologie Bosch Premium pro delší životnost a nepřekonatelný výkon akumulátoru
- Elektronická ochrana článků (Bosch Electronic Cell Protection – ECP): chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a nadměrným vybitím
- Extrémně robustní: plně funkční i po pádu z výšky 1 m na beton, díky flexibilnímu krytu „Dura Shield“
- Praktická indikace stavu nabití akumulátoru se 3 LED
- Otočný nůž se 4 břity pro delší životnost
- Nastavitelná vůle mezi noži pro přizpůsobení na příslušnou tloušťku materiálu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSC 12V-13 Professional: Podrobnější informace
Bosch GSC 12V-13 Professional jsou nejkompaktnější a nejpraktičtější akumulátorové nůžky na kov v kategorii 12V od firmy Bosch. Mají mimořádně kompaktní a ergonomický design, a proto jsou ideální pro rychlé řezy. Nářadí bylo speciálně optimalizováno pro vynikající pohyblivost v zatáčkách. Nůžky jsou vhodné pro stříhání různých kovů do tloušťky 1,3 mm. Jsou kompatibilní se všemi 12V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System).
Objednací číslo Bosch
0601926108
0 601 926 108
0.601.926.108
EAN
3165140730761
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140730761 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,0 Ah |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.600 min-1 |
| Minimálny polomer kriviek: | 15 mm |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,4 kg |
| Dĺžka: | 256,0 mm |
| Výška: | 131,0 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (800 N/mm2), max.: | 0,6 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (600 N/mm2), max.: | 0,8 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (400 N/mm2), max.: | 1,3 mm |
| Kapacita rezania - hliník (250 N/mm2), max.: | 2,0 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
