Bosch Nůžky na plech GSC 75-16
Kód: 0601500500
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Nůž 2608635243, Inbusový klíč - velikost 3 1907950004, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Optimální vedení nářadí díky malému obvodu rukojeti
- Velká rychlost řezání při vynakládání malé síly
- Vynikající manévrovatelnost při řezání v křivkách
- Optimální výhled na linii řezu
- Výkonný 750 W motor
- Snadno vyměnitelné 4stranné otočné nože
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSC 75-16 Professional: Podrobnější informace
Elektrické nůžky GSC 75-16 Professional jsou výkonné 750 W nůžky Bosch, ideální pro širokou škálu aplikací. Jeho výkonný 750 W motor umožňuje řezat širokou škálu materiálů. Díky úzkému obvodu rukojeti nabízí perfektní manipulaci. Design nůžkové hlavy zajišťuje výborné vedení v zatáčkách. Tyto nůžky jsou vhodné pro řezání kovů.
Objednací číslo Bosch
0601500500
0 601 500 500
0.601.500.500
EAN
3165140843034
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140843034 |
| Balení: | karton |
| Opracúvateľný materiál: | Oceľ do 400 N/mm2 |
| Najmenší polomer strihu: | 35 mm |
| Počet zdvihov, v záťaži: | 4.000 min-1 |
| Počet zdvihov, vo voľnobehu: | 5.200 min-1 |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Dĺžka: | 254 mm |
| Výška: | 142 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (400 N/mm2), max.: | 1,6 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (600 N/mm2), max.: | 1,2 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (800 N/mm2), max.: | 0,7 mm |
| Kapacita rezania - hliník (200 N/mm2), max.: | 2,2 mm |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Výkon: | 400 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
