Bosch Střižné nůžky GNA 3,5
Kód: 0601533103
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025075, Razník 2608639025, Matrice 2608639026, Přidržovací oblouk 2607001190, Inbusový klíč - velikost 4 1907950005, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný motor s příkonem 620 W
- Vhodný zejména pro hladké prostřihování legovaných ocelí a plechu z nerezové oceli
- Možnost jednoduchého vystřihování podle nákresu a šablony
- Držák matrice nastavitelný podle tloušťky plechu umožňuje práci bez vibrací
- Dlouhá životnost razníku a matrice je zárukou velkého střižného výkonu
- Vyměnitelná matrice, razník s možností broušení
- Samovypínací uhlíky
- Pohodlná manipulace i při používání leváky
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNA 3,5 Professional: Podrobnější informace
Elektrický GNA 3,5 Professional je nejvýkonnější prostřihovač v kategorii 620 W Bosch a ideální pro hluboké řezy. Jeho motor s vysokým točivým momentem a snížená frekvence zdvihu zajišťují čisté řezy. Je ideální pro řezání různých kovů do tloušťky 3,5 mm a vynikající pro vnitřní výřezy.
Objednací číslo Bosch
0601533103
0 601 533 103
0.601.533.103
EAN
3165140075947
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140075947 |
| Balení: | karton |
| Opracúvateľný materiál: | Oceľ do 400 N/mm2 pri 3,5 mm |
| Šírka prestrihu: | 6 mm |
| Predvŕtanie na strihanie výrezov: | 41 mm |
| Najmenší polomer strihu: | 70 mm |
| Počet zdvihov, v záťaži: | 670 min-1 |
| Počet zdvihov, vo voľnobehu: | 1.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Dĺžka: | 292 mm |
| Výška: | 117 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (400 N/mm2), max.: | 3,5 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (600 N/mm2), max.: | 2,4 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (800 N/mm2), max.: | 1,6 mm |
| Kapacita rezania - hliník (200 N/mm2), max.: | 4,0 mm |
| Menovitý príkon: | 620 W |
| Výkon: | 340 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
