Bosch Akumulátorové nůžky na plech GSC 18V-16 E, 2x aku
Kód: 0601926301
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 4,0 Ah ProCORE, Rýchlonabíjačka, Balenie L-BOXX 136
Používateľské výhody náradia
- Výkonné rezanie kovu, ktoré zodpovedá výkonu elektrického náradia triedy 700 W, vďaka vysoko efektívnej technológii bezuhlíkového motora
- Moderná ergonómia, štíhla rukoväť dĺžky 156 mm a nízka hmotnosť náradia zaručuje komfortnú manipuláciu
- Vysokokvalitná konštrukcia, technológia bezuhlíkového motora a komponenty nevyžadujúce údržbu zaručujú vynikajúcu životnosť náradia
modré profesionálne náradie Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Bosch GSC 18V-16 E Professional: Podrobnejšie informácie
Vďaka účinnému bezuhlíkovému motoru strihajú akumulátorové nožnice na kov Bosch GSC 18V-16 E rovnako silno ako 700 W elektrické náradie. Dokonalé vyváženie nožníc, ich nízka hmotnosť a úzky obvod rukoväte 156 mm zaisťujú manipuláciu pri práci bez námahy. Vďaka kvalitnému prevedeniu, výkonnému bezuhlíkovému motoru a bezúdržbovým komponentom sú tieto robustné a odolné nožnice ideálnou voľbou pre výkonné strihanie kovu. Výkonné nožnice na plech strihajú širokú škálu oceľových a hliníkových plechov, ventilačných rúr a potrubí. Náradie je kompatibilné so všetkými 18V batériami a nabíjačkami Bosch Professional (Professional 18V System). Tiež je kompatibilné s AMPShare, alianciou pre batérie viacerých značiek. Nožnice sú vhodné na strihanie kovov do hĺbky 1,6 mm a ponúkajú minimálny polomer strihu 20 mm. Ponúka ochranu proti reštartu pre zvýšenú ochranu používateľa.
Objednávacie číslo Bosch
0601926301
0 601 926 301
0.601.926.301
EAN
4059952646831
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952646831 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.200 min-1 |
| Najmenší polomer oblúka: | 20 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,6 kg |
| Dĺžka: | 285 mm |
| Šírka: | 84 mm |
| Výška: | 148 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (800 N/mm2), max.: | 0,7 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (600 N/mm2), max.: | 1,2 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (400 N/mm2), max.: | 1,6 mm |
| Kapacita rezania - hliník (250 N/mm2), max.: | 2,0 mm |
| Kapacita rezania - hliník (200 N/mm2), max.: | 2,2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
