Bosch Akumulátorový prostřihovač plechu GNA 18V-16 E, 2x aku
Kód: 0601529601
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 4,0 Ah ProCORE, Rychlonabíječka, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonné stříhání plechu odpovídající elektrickému nářadí třídy 700 W, a to díky technologii vysoce účinného bezkartáčového motoru
- Ergonomicky optimalizované nářadí pro vynikající manipulaci díky rukojeti délky 156 mm a nízké hmotnosti nářadí
- Robustní, vysoce kvalitní konstrukce, technologie bezkartáčového motoru a komponenty nevyžadující údržbu zaručují vynikající životnost nářadí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
Bosch GNA 18V-16 E Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový prostřihovač Bosch GNA 18V-16 E poskytuje stejný výkon jako elektrické nářadí třídy 700 W, a to díky technologii efektivního bezkartáčového motoru. Nářadí je vynikajícím způsobem vyvážené a snadno se s ním manipuluje díky nízké hmotnosti a rukojeti zeštíhlené na 156 mm. Díky vysoce kvalitní robustní konstrukci, komponentům nevyžadujícím údržbu a výkonnému bezkartáčovému motoru tento prostřihovač kombinuje špičkový výkon a vynikající životnost. Tento výkonný prostřihovač je vhodný pro stříhání rozmanitých ocelových a hliníkových plechů, ventilačních trubek a kanálů. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednávací číslo Bosch
0601529601
0 601 529 601
0.601.529.601
EAN
4059952646824
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952646824 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 1.400 min-1 |
| Šírka vyrezanej stopy: | 5 mm |
| Najmenší polomer oblúka: | 40 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,7 kg |
| Dĺžka: | 313 mm |
| Šírka: | 83 mm |
| Výška: | 156 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (800 N/mm2), max.: | 0,7 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (600 N/mm2), max.: | 1,2 mm |
| Kapacita rezania - oceľ (400 N/mm2), max.: | 1,6 mm |
| Kapacita rezania - hliník (250 N/mm2), max.: | 2,0 mm |
| Kapacita rezania - hliník (200 N/mm2), max.: | 2,2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
