Bosch Akumulátorový hydraulický děrovač GLH 18V-60, XL-BOXX, solo
Kód: 06019P0200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, 1× trhací čep 11,1 x 19 mm 1607000FL9, 1× distanční podložka 19 mm 1607000FM1, 1× trhací čep 19 x 125 mm 1607000FM0, 1× distanční podložka 11,1 mm 1607000FV9, Balení XL-BOXX 172
Uživatelské výhody nářadí
- Silné, spolehlivé hydraulické děrování pro čisté výsledky práce bez otřepů
- Efektivní děrování a ochrana nářadí díky inteligentní detekci děrování, která se automaticky odtáhne po každém děrování
- Široký sortiment příslušenství Bosch ve velikostech M16 – M40 a PG9 – PG36 je vhodný na ocel, jakož i antikorovou ocel
- Vysoký výkon díky spolehlivé výstupní síle maximálně 60 kN a elektronickému monitorování tlaku
- Praktický přehled historie nářadí, důležitých parametrů a cyklů údržby prostřednictvím připojení USB a softwaru pro čtení z paměti
- Max. tloušťka oceli 3 mm
- Max. tloušťka antikorové oceli 2,5 mm
- Vysoká efektivita a dlouhá životnost nářadí a jeho hydraulického systému
- Automatické monitorování tlaku; zvyšuje bezpečnost a zaručuje spolehlivou, vysoce kvalitní práci
- Hlava otočná v rozsahu 360 stupňů pro maximální flexibilitu při úderech
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLH 18V-60 Professional: Podrobnější informace
GLH 18V-60 je odolné děrovací nářadí navržené s ohledem na efektivní a vysoce kvalitní vysekávání děr bez otřepů do ocelových a antikorových plechů. Díky spolehlivé výstupní síle 60 kN a komplexním monitorovacím funkcím je vysekávání nekvalitních děr minulostí. Stavový indikátor LED informuje o stavu nářadí a intervalech údržby. A díky manuální funkci uvolnění tlaku se dokáže vždy odtáhnout.
Bosch GSH 18V-60 umožňuje vysekávání děr do ocelových plechů tloušťky až 3 mm a plechů z nerezové oceli až 2,5 mm. Společnost Bosch nabízí příslušenství M16 – M40 a PG9 – PG36, které je vhodné do oceli, jakož i nerezové oceli. Připojení USB a software pro čtení z paměti (zdarma, ke stažení níže) umožňuje snadné sledování historie děrování nářadí, chybových hlášení a potřebné údržby.
Každé nářadí je dodáváno s certifikátem, který zaručuje 100% kontrolu kvality na konci linky. Kromě toho je kompatibilní se standardním příslušenstvím na trhu.
Objednací číslo Bosch
06019P0200
0 601 9P0 200
0.601.9P0.200
EAN
4053423302486
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožnice, prestrihovače, lisovanie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423302486 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | XL-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Dierovacia sila, max.: | 60 kN |
| Kapacita na antikorovú oceľ, max.: | 2,5 mm |
| Otočenie hlavy: | 360 ° |
| Automatické odtiahnutie: | Áno |
| Inteligentná detekcia dierovania: | Áno |
| Interval údržby: | 20 000 cyklov |
| Manuálne uvoľnenie tlaku: | Áno |
| Konektor USB: | Áno |
| Zastavenie manuálneho odtiahnutia: | Áno |
| Funkcia načítania: | Áno |
| Pracovné svetlo: | Áno |
| Automatické obmedzenie a monitorovanie tlaku: | Áno |
| Režim USB: | USB 2.0 |
| Doba dierovania: | 2 s až 5 s (pre ST37 3,0 mm s dierovačom 16,2 mm) |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
