Bosch Multifunkční nářadí PMF 350 CES
Kód: 0603102200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Antivibrační rukojeť 2609256D59, BIM pilový list pro ponorné řezy, na dřevo a kov PAII 65 APB 2609256D56, BIM segmentový pilový kotouč na dřevo a kov 85 mm ACZ 85 EB 2609256943, HCS pilový list pro ponorné řezy, na dřevo 32 x 40 mm AIZ 32 EPC 2609256947, 4stupňový hloubkový doraz pro segmentové pilové kotouče 2609256C61, Brusná deska ve tvaru delta 93 mm AVZ 93 G 2609256956, Sada brusných listů ve tvaru delta 2609256A54, Odsávání prachu 2609256D57, Balení plastový kufr
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální rozmanitost použití díky množství inovativního příslušenství Starlock a StarlockPlus, které navíc umožňuje použití pro ty nejvyšší nároky
- Snadnější a beznástrojová výměna příslušenství jen během 3 sekund na základě nového systému AutoClic
- Rovnoměrné osvětlení pracovní oblasti díky 180° LED světelnému pásu
- Přesné a snadné ponorné řezy díky zaobleným řezným hranám pilových listů pro ponorné řezy s Curved-Tec
- Optimální vedení pomocí přídavné rukojeti
- Brusení bez prachu umožňuje odsávací zařízení, které lze připojit k univerzálnímu vysavači
- Dodržení přesné hloubky řezu pomocí 4stupňového hloubkového dorazu
- Stejně vysoký výkon i při zátěži díky konstantní elektronice Bosch
- Velmi rychlý postup práce díky výkonnému 350wattovému motoru
- Práce přizpůsobená konkrétnímu materiálu a aplikaci pomocí plynulé předvolby kmitů
- Oscilační úhel
- Regulační elektronika Bosch
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Všestranně použitelné univerzální nářadí Bosch PMF 350 CES s 180° světelným pásem pro optimální osvětlení pro náročné projekty.
Univerzální a výkonné oscilační multifunkční nářadí Bosch PMF 350 CES představuje jedinečnou volbu pro zvládnutí mnoha projektů kutilů. Jeho 350W motor dodává výkon potřebný pro zvládnutí náročných prací. Elektronická předvolba otáček umožňuje nastavit otáčky, které vyhovují každé práci a materiálu. Pro optimální viditelnost zajišťuje 180° světelný pás konzistentní osvětlení. Rychlá a snadná výměna příslušenství za 3 sekundy je umožněna použitím systému Bosch AutoClic. Široký rozsah volitelného příslušenství Starlock pokrývá mnohé aplikace. Řezání, pilování, broušení, škrábání, frézování a leštění dřeva, kovů, plastu, sádry, omítky a malty.
Objednávací číslo Bosch
0603102200
0 603 102 200
0.603.102.200
EAN
3165140828567
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140828567 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Upínání: | STARLOCK, STARLOCK PLUS |
| Menovitý príkon: | 350 W |
| Výkon: | 185 W |
| Voľnobežné otáčky: | 15.000 – 20.000 min-1 |
| Uhol oscilácie vľavo/vpravo: | 2,8 ° |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
Bosch PMF- Příběh Eda a Betty: Betty a její problémy s bytovou dekorací
Bosch PMF- Příběh Eda a Betty: Boj o obraz
Bosch PMF- Příběh Eda a Betty: Ed nachází svou ženskou stránku
Bosch PMF- Příběh Eda a Betty: Realita bytí pospolu
PMF 220 CE / PMF 250 CES / PMF 350 CES
PMF 250 CES / PMF 350 CES
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
