Bosch Akumulátorový Multi-Cutter GOP 185-LI, solo
Kód: 06018G2020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, pilový list Starlock Plus BIM PAIZ 32 APB Wood + Metal Curved-Tec 2608662889, balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Lehké a přesné řezání s vylepšenou konstrukcí a nízkými vibracemi
- Rychlá výměna kompatibilního příslušenství Starlock díky systému SDS Snap-in
- Plynulý provoz a snadné ovládání díky štíhlému, ergonomickému uchopení
- Zvýšená efektivita řezu v těsných prostorech díky oscilačnímu úhlu 3,4°
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Systém Starlock se postará o větší flexibilitu tam, kde jiné nářadí a nástroje končí. Výkonnější nářadí Multi-Cutter s inovačním upínacím systémem a rozšířenou paletou příslušenství jsou perfektně vzájemně sladěny a umožňují rozmanité používání.
- Umožňuje rychlejší postup při práci a vyšší efektivitu na základě výkonnějšího nářadí
- Zaručuje snadné a pohodlné přiřazení příslušenství, díky přehledným výkonnostním třídám
- Funkce Snap-In pro beznástrojovou výměnu příslušenství bez rizika poranění, díky jednoduchému zacvaknutí pilových listů
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch akumulátorový Multi-Cutter GOP 185-LI Professional: Podrobnější informace
Akumulátorové multifunkční 18V nářadí Bosch GOP 185-LI je špičkovým nářadím pro přesné řezání a ořezávání dřevěných a jiných materiálů. Vestavěné tlumení vibrací umožňuje jejich absorbování a snížení až o 80 % ve srovnání s předchozími modely a zaručuje přesnější řezání. Kompaktní konstrukce a štíhlá rukojeť umožňují lepší ovládání a vedení pro pomoc s detailními pracemi ve stísněných prostorech. Toto pokročilé multifunkční nářadí je kompatibilní se vším příslušenstvím Starlock a je vybaveno systémem Bosch SDS Snap-in pro rychlou a praktickou výměnu příslušenství vhodného pro řezání, broušení a oškrabávání. Toto špičkové akumulátorové multifunkční nářadí je ideální pro ponorné řezy, ořezávání, broušení dřeva, řezání PVC nebo oškrabávání barvy. Pracuje rychle a spolehlivě díky technologii bezkartáčového motoru a úhlu vysoké oscilace 3,4°.
Objednací číslo Bosch
06018G2020
0 601 8G2 020
0.601.8G2.020
EAN
4053423242133
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423242133 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání: | STARLOCK, STARLOCK PLUS |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 20.000 min-1 |
| Oscilačný uhol vľavo a vpravo: | 1,7° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 282 mm |
| Šírka: | 89 mm |
| Výška: | 91 mm |
| Funkcia Snap-In (beznástrojová výmena príslušenstva páčkou): | áno |
Školenie s Bosch Professional: Nová oscilačná píla GOP 185-LI
Základné náradie pre elektrikárov a HVAC Bosch
ZAŽI SLOBODU BEZ KÁBLA
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
