Bosch Akumulátorový Multi-Cutter GOP 18V-30 Professional, L-Boxx, solo
Kód: 06018G3001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, Pílový list na zanořovací pily Starlock PAIZ 32 APB 2608662510, Vložka pro L-BOXX 136, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Efektivní výměna příslušenství bez dotyku horkých čepelí: pomocí bajonetového držáku s čepely Starlock nebo StarlockPlus
- Snadný přístup a ovládání: díky konstrukci se dvěma kryty, která snižuje vibrace na 3 m/s²
- Menší únava a větší všestrannost: nářadí se pohodlně používá a snadno ovládá díky čisté hmotnosti menší než 1 kg
- Efektivní řezný výkon: díky bezkartáčovému motoru s 3,0stupňovým úhlem oscilace
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
Bosch PRO GOP 18V-30 Professional: Podrobnější informace
Profesionálové vědí, že práce s tradičními oscilačními nástroji střední cenové kategorie může být náročná: časté vibrace vedou k únavě rukou a výměna příslušenství může být také problematická. Oscilační multifunkční nářadí Bosch PRO GOP18V-30 Professional přináší účinnou funkci Vibration Control do dostupnější cenové kategorie. Konstrukce se dvěma kryty, běžně používaná pouze u prémiových modelů, výrazně snižuje vibrace na 3 m/s², čímž zajišťuje hladší provoz a menší námahu. S bajonetovým držákem čepelí a čepely Starlock a StarlockPlus můžete příslušenství měnit rychle, bezpečně a bez námahy – stačí jedno cvaknutí, není třeba se dotýkat horkých čepelí. Díky 3,0stupňovému úhlu oscilace s pohonem bezkartáčového motoru poskytne PRO GOP18V-30 uspokojivou efektivitu řezání při všech vašich úkolech. Čistá hmotnost je menší než 1 kg, což usnadňuje používání.
Oscilační multifunkční nářadí Bosch PRO GOP18V-30 Professional se snadno používá pro vertikální a horizontální řezání dřevěných desek, vyřezávání otvorů pro zásuvky do sádrokartonu, řezání trubek blízko povrchů, broušení a odstraňování barev, rzi nebo lepidla. Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06018G3001
0 601 8G3 001
0.601.8G3.001
EAN
4053423837094
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423837094 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání: | STARLOCK, STARLOCK PLUS |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 18.000 min-1 |
| Oscilačný uhol vľavo a vpravo: | 1,5° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Funkcia Snap-In (beznástrojová výmena príslušenstva páčkou): | áno |
Bosch PRO GOP 18V-30 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
