Bosch Akumulátorový Multi-Cutter GOP 18V-30 Professional, kartón, solo
Kód: 06018G3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Pilový list pro ponorné pily Starlock PAIZ 32 APB 2608662510, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Efektivní výměna příslušenství bez chytání horkých čepelí: pomocí zacvakávacího držáku čepele s čepelemi Starlock nebo StarlockPlus
- Hladký přístup a ovládání: díky konstrukci se dvěma kryty, která snižuje vibrace na 3 m/s²
- Menší únava a větší všestrannost: nářadí se pohodlně používá a snadno se ovládá díky čisté hmotnosti méně než 1 kg
- Efektivní řezný výkon: díky bezkartáčovému motoru s 3,0stupňovým úhlem oscilace
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
Bosch PRO GOP 18V-30 Professional: Podrobnější informace
Profesionálové vědí, že práce s tradičními oscilačními nářadími střední ceny může být náročná: časté vibrace vedou k únavě rukou a výměna příslušenství může být také problematická. Oscilační multifunkční nářadí Bosch PRO GOP18V-30 Professional přináší účinnou funkci Vibration Control do dostupnější cenové kategorie. Konstrukce se dvěma kryty běžně používaná jen u prémiových modelů výrazně snižuje vibrace na 3 m/s², čímž se zajistí hladší provoz a menší námaha. Se zacvakávacím držákem čepele a čepelemi Starlock a StarlockPlus můžete měnit příslušenství rychle, bezpečně a bez námahy – stačí jedno zacvaknutí, není třeba chytat horké čepele. Díky 3,0stupňovému úhlu oscilace s pohonem s bezkartáčovým motorem poskytne PRO GOP18V-30 uspokojivou efektivitu řezání při všech svých úkolech. Čistá hmotnost je méně než 1 kg, což usnadní používání.
Oscilační multifunkční nářadí Bosch PRO GOP18V-30 Professional se snadno používá k vertikálnímu a horizontálnímu řezání dřevěných desek, vyřezávání otvorů na zásuvky v sádrokartonu, řezání trubek blízko povrchů, broušení a odstraňování barev, rzi nebo lepidla. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
06018G3000
0 601 8G3 000
0.601.8G3.000
EAN
4053423358803
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423358803 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání: | STARLOCK, STARLOCK PLUS |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 18.000 min-1 |
| Oscilačný uhol vľavo a vpravo: | 1,5° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Funkcia Snap-In (beznástrojová výmena príslušenstva páčkou): | áno |
Základné náradie pre elektrikárov a HVAC Bosch
ZAŽI SLOBODU BEZ KÁBLA
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
