Bosch Akumulátorový Multi-Cutter GOP 185-LI, kufr, 1x aku
Kód: 06018G2021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Rychlonabíječka, Starlock brusná deska ve tvaru delta AVZ 93 G 2608000493, brusný list 93 mm (dostupné samostatně jako sada 5 ks: 2608621720), Starlock HCS škrabka ATZ 52 SC pevná Multi Material 2608661646, Pilový list pro ponorné řezy Starlock Plus HCS PAIZ 32 EPC dřevo 2608662561, Starlock BIM segmentový pilový list ACZ 85 EB Wood + Metal 2608661636, Balení kufřík pro přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Lehké a přesné řezání s vylepšenou konstrukcí a nízkými vibracemi
- Rychlá výměna kompatibilního příslušenství Starlock díky systému SDS Snap-in
- Plynulý provoz a lehké ovládání díky štíhlému, ergonomickému úchopu
- Zvýšená efektivita řezu v těsných prostorech díky oscilačnímu úhlu 3,4°
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Systém Starlock se postará o větší flexibilitu tam, kde jiné nářadí a nástroje končí. Výkonnější nářadí Multi-Cutter s inovačním upínacím systémem a rozšířenou paletou příslušenství jsou perfektně vzájemně sladěny a umožňují rozmanité používání.
- Umožňuje rychlejší postup při práci a vyšší efektivitu na základě výkonnějšího nářadí
- Zaručuje snadné a pohodlné přiřazení příslušenství, díky přehledným výkonnostním třídám
- Funkce Snap-In pro beznástrojovou výměnu příslušenství bez rizika poranění, díky jednoduchému zacvaknutí pilových listů
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch akumulátorový Multi-Cutter GOP 185-LI Professional: Podrobnější informace
Akumulátorové multifunkční 18V nářadí Bosch GOP 185-LI je špičkovým nářadím pro přesné řezání a ořezávání dřevěných a jiných materiálů. Vestavěné tlumení vibrací umožňuje jejich absorbování a snížení až o 80 % ve srovnání s předchozími modely a zaručuje přesnější řezání. Kompaktní konstrukce a štíhlá rukojeť umožňují lepší ovládání a vedení pro pomoc s detailními pracemi ve stísněných prostorech. Toto pokročilé multifunkční nářadí je kompatibilní se vším příslušenstvím Starlock a je vybaveno systémem Bosch SDS Snap-in pro rychlou a praktickou výměnu příslušenství vhodného pro řezání, broušení a oškrabávání. Toto špičkové akumulátorové multifunkční nářadí je ideální pro ponorné řezy, ořezávání, broušení dřeva, řezání PVC nebo oškrabávání barvy. Pracuje rychle a spolehlivě díky technologii bezuhlíkového motoru a úhlu vysoké oscilace 3,4°.
Objednací číslo Bosch
06018G2021
0 601 8G2 021
0.601.8G2.021
EAN
4059952606811
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952606811 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání: | STARLOCK, STARLOCK PLUS |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 20.000 min-1 |
| Oscilačný uhol vľavo a vpravo: | 1,7° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 282 mm |
| Šírka: | 89 mm |
| Výška: | 91 mm |
| Funkcia Snap-In (beznástrojová výmena príslušenstva páčkou): | áno |
Školenie s Bosch Professional: Nová oscilačná píla GOP 185-LI
Základné náradie pre elektrikárov a HVAC Bosch
ZAŽI SLOBODU BEZ KÁBLA
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
