Bosch Akumulátorové multifunkční nářadí AdvancedMulti 18, solo
Kód: 0603104000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Antivibrační rukojeť 2609256D59, Segmentový pilový list Bosch BIM ACZ 85 EB Wood and Metal 2609256943, Pilový list pro řezy se zanořením Bosch HCS AIZ 32 EPC Wood 2609256947, Brusná deska ve tvaru delta 93 mm, AVI 93 G 2609256956, Sada brusných listů ve tvaru delta 2609256A54, 4stupňový hloubkový doraz pro segmentové pilové kotouče 2609256C61, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná výměna příslušenství bez nářadí – blesková rychlost jen 3 sekundy díky systému AutoClic
- Univerzální řešení díky rozsáhlému inovačnímu příslušenství Bosch Starlock
- Optimální osvětlení celé pracovní oblasti díky světelnému pásu LED s dosahem 180°
- Nepřetržitý vysoký výkon i v zátěži díky konstantní elektronice Bosch
- Pohodlná antivibrační rukojeť umožňuje přesnější vedení nářadí
- Práce orientovaná na materiál a použití díky nepřetržité proměnné rychlosti oscilace
- Rychlejší práce díky výkonnému motoru
- Dodržení přesné hloubky řezu pomocí čtyřstupňového hloubkového dorazu
- Broušení bez prachu umožňuje odsávací zařízení, které lze připojit na univerzální vysavač
- Lithium-iontová technologie
- Bez kabelu
- Elektronická ochrana článků Bosch (Electronic Cell Protection, ECP)
- Oscilační úhel
- Předvolba otáček
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- V sadě s doplňkovým příslušenstvím
- Řada nářadí Advanced: nejlepší výkonnost s vylepšenými funkcemi, rozsáhlejší a náročnější úkoly
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nelze použít STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Všestranně použitelné akumulátorové nářadí Bosch AdvancedMulti 18, se 180° světelným pásem pro optimální osvětlení.
Univerzální, oscilační, multifunkční 18 V nářadí Bosch je perfektní volbou pro zvládnutí mnoha svépomocných projektů. S výkonným motorem a elektronickou předvolbou otáček, nářadí AdvancedMulti 18 umožňuje otáčky, které vyhovují každé práci a materiálu. Pro optimální viditelnost 180° světelný pás zajišťuje konzistentní osvětlení. Rychlá a snadná výměna příslušenství za 3 sekundy je umožněna použitím systému Bosch AutoClic. Široký rozsah volitelného příslušenství Starlock pokrývá mnohé aplikace. Řezání, pilování, broušení, škrábání, frézování a leštění dřeva, kovů, plastu, sádry, omítky a malty. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0603104000
0 603 104 000
0.603.104.000
EAN
3165140843966
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140843966 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání: | STARLOCK |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 20.000 min-1 |
| Oscilačný uhol vľavo/vpravo: | 2,8 ° |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,4 kg |
| Dĺžka: | 305 mm |
| Šírka: | 62 mm |
| Výška: | 89 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
