Bosch Akumulátorový Multi-Cutter GOP 12V-28, solo
Kód: 06018B5001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Starlock BIM pilový list na řezy se zahloubením AIZ 32 APB, Wood + Metal Curved-Tec 2608661644, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkon: robustní motor EC
- Ergonomie: nejmenší obvod rukojeti na trhu
- Snadné používání: upínání 3D s magnetickou podporou polohy
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Systém Starlock se postará o větší flexibilitu tam, kde jiné nářadí a nástroje končí. Výkonnější nářadí Multi-Cutter s inovačním upínacím systémem a rozšířenou paletou příslušenství jsou perfektně vzájemně sladěny a umožňují rozmanité používání.
- Umožňuje rychlejší postup při práci a vyšší efektivitu na základě výkonnějšího nářadí
- Zaručuje snadné a pohodlné přiřazení příslušenství, díky přehledným výkonnostním třídám
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nelze použít STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Akumulátorový Multi-Cutter Bosch GOP 12V-28 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorové multifunkční nářadí Bosch GOP 12V-28 Professional je nejkompaktnějším řešením v segmentu Bosch Starlock. Jeho unikátní rozhraní Starlock s optimalizovaným trojrozměrným třecím spojením mezi strojem a příslušenstvím zajišťuje co největší přenos síly a tím i rychlejší postup práce. Díky nejmenšímu obvodu rukojeti je toto multifunkční nářadí velmi ergonomické a uživatelsky přívětivé. Nízká hmotnost navíc zajišťuje vysoký komfort obsluhy a snadnou manipulaci. Toto elektrické nářadí je vhodné na sádrokartonové desky, kuchyňské instalace a brusné práce. Lze jej použít na dřevo, plast a kov. Je kompatibilní se systémem Starlock. Bosch GOP 12V-28 Professional disponuje i funkcemi jako konstantní rychlost, magnetický držák, měkká rukojeť a předvolba rychlosti.
Objednací číslo Bosch
06018B5001
0 601 8B5 001
0.601.8B5.001
EAN
3165140842501
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140842501 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Upínání: | STARLOCK |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 – 20.000 min-1 |
| Oscilačný uhol vľavo a vpravo: | 1,4° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,81 kg |
| Dĺžka: | 267 mm |
| Šírka: | 61 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Funkcia Snap-In (beznástrojová výmena príslušenstva páčkou): | nie |
Akumulátorový multi-cutter Bosch GOP 12V-28 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
