Bosch Akumulátorové multifunkční nářadí UniversalMulti 18V-32, solo
Kód: 0603105000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Elektronická předvolba rychlosti pro nastavení správné rychlosti odpovídající práci a typu materiálu
- Magnetický držák MagnetHold drží příslušenství pevně na místě a umožňuje snadnější a rychlejší výměnu příslušenství
- 4stupňový hloubkový doraz pro kontrolu hloubky řezu
- Široká škála dostupného příslušenství Starlock nabízí broušení, řezání a mnohem více
- Ideální nářadí pro práci se dřevem, kovem, plastem, sádrokartonem, spárovacími hmotami a maltou
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- Předvolba frekvence kmitů
- Konstantní elektronika
- Pozvolný rozběh
- Řada nářadí Universal: zaměřeno na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úkolů, pro středně velké úkoly
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nelze použít STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
zelené Hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Akumulátorový kompaktní multifunkční společník pro řezání, pilování a rozmanité práce kategorie DIY
Lehký a uživatelsky přívětivý UniversalMulti 18V-32 je výkonné, všestranné nářadí pro rozmanité práce kategorie DIY. Je kompatibilní s širokou škálou příslušenství Starlock, díky čemuž jej lze používat k řezání kovu, odstraňování spárovacích hmot, řezání zárubní a mnohem více. Magnetický držák MagnetHold udržuje příslušenství pevně na místě během zajišťování šroubem, a umožňuje tak rychlou a snadnou výměnu příslušenství. Šestihranný klíč pro montáž příslušenství je součástí dodávky. Toto kompaktní multifunkční nářadí je vybaveno elektronickou předvolbou otáček, která umožňuje nastavení správných otáček pro danou práci a daný materiál. Nastavitelný hloubkový doraz je součástí dodávky. To usnadňuje přesné opakující se nebo dlouhé řezy do stejné hloubky při používání segmentového pilového listu. Toto nářadí je efektivní, ergonomické a nabízí vysoký výkon. Lze doplnit přídavnou rukojeť. Zabudovaná technologie Bosch Syneon poskytuje optimální výkon a maximální dobu provozu. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
0603105000
0 603 105 000
0.603.105.000
EAN
4053423231946
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423231946 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání: | STARLOCK |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 19.000 min-1 |
| Oscilačný uhol: | 2,8 ° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,750 kg |
| Dĺžka: | 114 mm |
| Šírka: | 246 mm |
| Výška: | 57 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
