Bosch Multifunkční nářadí PMF 220 CE
Kód: 0603102000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
BIM segmentový pilový kotouč na dřevo a kov, 85 mm, ACZ 85 EB 2609256943, HCS pilový list pro ponorné řezy, na dřevo, 32 x 40 mm AIZ 32 EPC 2609256947, 4stupňový hloubkový doraz pro segmentové pilové kotouče 2609256C61, Brusná deska delta 93 mm, AVZ 93 G 2609256956, Sada brusných listů delta 2609256A54, Inbusový klíč, Balení plastový kufr
Uživatelské výhody nářadí
- Flexibilně použitelný pomocník díky rozsáhlému inovačnímu příslušenství Bosch Starlock
- Komfortní a snadná výměna veškerého příslušenství díky magnetickému mechanismu pro upínání nástrojů s univerzálním šroubem
- Dodržení přesné hloubky řezu pomocí 4stupňového hloubkového dorazu
- Přesné a snadné zanoření díky zaobleným řezným hranám pilových listů pro ponorné řezy s technologií Curved-Tec
- Stejně vysoký výkon i při zátěži díky konstantní elektronice Bosch
- Optimální vedení díky možnosti upevnění přídavné rukojeti
- Rychlejší postup v práci díky výkonnému 220wattovému motoru
- Práce přizpůsobená konkrétnímu materiálu a aplikaci pomocí plynulé předvolby kmitů
- Oscilační úhel
- Regulační elektronika Bosch
- Nářadí je kompatibilní s příslušenstvím STARLOCK
- Nelze použít STARLOCK PLUS
- Nelze použít STARLOCK MAX
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Univerzálně použitelné nářadí Bosch PMF 220 CE, s magnetickou výměnou příslušenství.
Univerzální a snadno ovladatelné, toto multifunkční nářadí Bosch PMF 220 CE představuje ideální volbu pro řadu svépomocných prací. Jeho 220W motor nabízí potřebný výkon, zatímco elektronická předvolba otáček umožňuje práci podle specifického materiálu. Bohaté volitelné příslušenství Starlock pokrývá širokou paletu aplikací, zatímco systém Bosch MagnetHold usnadňuje výměnu příslušenství. Oscilační multifunkční nářadí Bosch PMF 220 CES umožňuje řezání, pilování, broušení, škrábání, frézování, rašplování a leštění dřeva, kovů, plastu, sádry, omítky a malty. Hloubkový doraz asistuje tehdy, když je rozhodující přesnost hloubky řezu.
Objednací číslo Bosch
0603102000
0 603 102 000
0.603.102.000
EAN
3165140828482
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oscilačné multifunkčné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140828482 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Upínání: | STARLOCK |
| Menovitý príkon: | 220 W |
| Výkon: | 130 W |
| Voľnobežné otáčky: | 15.000 – 20.000 min-1 |
| Uhol oscilácie vľavo/vpravo: | 2,8 ° |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
Bosch PMF- Příběh Eda a Betty: Betty a její problémy s bytovou dekorací
Bosch PMF- Příběh Eda a Betty: Boj o obraz
Bosch PMF- Příběh Eda a Betty: Ed nachází svou ženskou stránku
Bosch PMF- Příběh Eda a Betty: Realita bytí pospolu
Multifunkčné náradie PMF 220 CE
PMF 220 CE
PMF 220 CE / PMF 250 CES / PMF 350 CES
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
