Bosch Multibruska PSM 160 A
Kód: 0603377000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3 brusné listy, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonné a všestranné nářadí, brousí a leští i na špatně dostupném místě nebo malé ploše
- Mikrofiltrační systém Bosch pro čistou práci: prach se dostává zabudovaným odsávacím prvkem ke schránce s mikrofiltrem
- Rychlá a pohodlná výměna brusného papíru velkronovým upínáním
- Rozdělení brusné plochy umožňuje co nejlepší využití brusného listu odpojením a otočením trojúhelníkové špičky a brusné desky
- Kompatibilní různé nástavce dostupné v příslušenství jako brusný jazyk a lamelový nástavec
- Odsávání přes nátrubek
- Mikrovelkronové upínání
- Bosch SDS systém
- Mikrofiltrační systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Bosch PSM 160 A: Ideální pro broušení středně velkých rovných ploch, jakož i rohů a hran.
Univerzální a precizní bruska Bosch PSM 160 A je ideální volbou pro zvládnutí množství projektů. Je navržena pro práci v rozích, na hranách a na středně velkých rovných plochách. Vychutnejte si rychlou výměnu příslušenství díky systému SDS. Trojúhelníková špička je otočná a zajišťuje optimální využití brusného papíru. Výměna brusného papíru je rychlá a jednoduchá díky upínání na suchý zip. Tato multi bruska je vhodná pro práci na tvrdém a měkkém dřevě, lakovaných a natíraných površích, kovu a kameni a pro dokončovací práce na nábytku, dveřích, rámech, schodech a podlahách. Mikrofiltrační schránka na prach zachovává vyšší čistotu pracoviště.
Objednávací číslo Bosch
0603377000
0 603 377 000
0.603.377.000
EAN
3165140327800
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkčné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140327800 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 160 W |
| Brúsna plocha: | 104 cm2 |
| Počet kmitov: | 24.000 min-1 |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 1,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
