Bosch Liniový laser UniversalLevel 360 Premium Set
Kód: 0603663E07
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, 4x 1,5 V baterie (AA), Univerzální držák, Stativ TT 150, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoce přesné vyrovnávání s vynikající viditelností po celé místnosti
- Horizontální linie v rozsahu 360° pro přesné zarovnání v celé místnosti
- Perfektně vyrovnaná vertikální linie poskytuje ještě větší flexibilitu
- Zelené laserové linie: až 4násobně lepší viditelnost navzdory jasným světelným podmínkám
- Přesné a zřetelně viditelné laserové linie s přesností ±0,4 mm/m, samonivelační rozsah
- Vynikající řešení pro montáž garnýží, zásuvek a závěsných stropů
- Posuvný spínač v blízkosti klávesnice a úchopu
- 1/4" závit stativu pro snadné a rychlé připojení
- Univerzální držák
- Klávesnice: intuitivní ovládání díky dvěma tlačítkům
- Menší tlačítko pro nastavení sklonu
- Větší tlačítko: přepínání mezi 2 režimy použití: Samonivelační kříž – Samonivelační vodorovná linie 360°
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Samonivelační liniový laser 360° Bosch UniversalLevel 360 s vynikající viditelností pro vysoce přesné vyrovnání po celé místnosti
Bosch UniversalLevel 360 je liniový laser spojující přesnost, univerzálnost a praktičnost, který nabízí vynikající viditelnost pro vysoce přesné vyrovnání po celé místnosti. Samonivelační promítání laserových linií v rozsahu 360° horizontálně a 120° vertikálně umožňuje praktické a rychlé vyrovnání; technologie zeleného laseru poskytuje výrazně lepší viditelnost a umožňuje pohodlnou práci i za jasných světelných podmínek. Instalujete snížené stropy nebo garnýže do stejné výšky? Potřebujete zarovnat předměty, jako např. police a obrazy, do specifické výšky? Nebo realizujete kreativní obkladačské práce? Nenechte se omezovat a projevte svou kreativitu díky funkci sklonu, která vám umožní i práci po diagonálních liniích.
Objednací číslo Bosch
0603663E07
0 603 663 E07
0.603.663.E07
EAN
4059952648095
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648095 |
| Balení: | karton |
| Projekcia: | línia 360° vodorovne, 1 zvislá línia |
| Rozsah samonivelácie: | ±4° |
| Doba nivelácie: | do 4 s |
| Trieda lasera: | 2 |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Batéria: | 4x 1,5 V LR6 (AA) |
| Doba prevádzky: | 4 h v režime krížových čiar |
| Hmotnosť: | 0,52 kg |
| Čiary: Pracovná oblasť, cca - priemer: | 24 m |
| Čiary: Uhol otvorenia vertikálnej laserovej čiary: | 120° |
| Čiary: Presnosť nivelácie: | ±0,4 mm/m |
| Čiary: Laserová dióda: | 500–540 nm, < 10 mW |
| Čiary: Farba lasera: | zelená |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
UniversalLevel 360 – posvieťte si zelenou na všetky svoje projekty
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
